Sosyal Medya Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya, her geçen gün artan araçları ve uygulamaları sayesinde büyümeye, değişmeye ve gelişmeye devam ediyor.  Bu gelişme ve büyüme sayesinde de pek çok kişi için yeni iş alanları, meslek grupları ortaya çıkmaya başlıyor. Gerekli eğitimler alınarak, tecrübe kazanarak bu meslekler doğrultusunda başarılı bireyler yetişiyor ve bu bireylerin, gelişime sağladıkları olumlu katkılar da birçok insana fayda sağlıyor. Aslında sosyal medyanın temeldeki kullanım amacı da bu, insanlara genel olarak faydalı bilgi aktarımları sağlamak. Ancak ne yazık ki günümüzde gerek bilgi kirliliği konusunda, gerek aslı olmayan haberler konusunda gerekse de verilen hizmetler konusunda pek çok örnek ile karşılaşıyoruz. İşte biz Creaworks ailesi olarak özellikle sosyal medya danışmanlığı alanında, verdiğimiz hizmetleri kaliteli bir hizmete dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Bu terim çok sık duyulmasına rağmen, tam olarak ne olduğu birçok kişi tarafından bilinmemektedir. O yüzden öncelikle sosyal medya danışmanlığı nedir sorusunun yanıtlanması gerekmektedir.

Sosyal medya danışmanlığı, kişilerin ya da markaların sosyal medyada ön plana çıkabilmesi ve isimlerini duyurabilmeleri adına aldıkları danışmanlık ve teknik hizmetlerin tümüdür. Bu şekilde tanımlandığında sanki epey kolay bir alan gibi görünse de derinlere ve teknik kısma inildiğinde işin özünün ne kadar karışık olduğu anlaşılır. Bu yüzden bu hizmeti veren kişilerin mutlaka eğitim almaları gerekmektedir. Özellikle işin teknik kısımları işin karmaşık kısımlarını oluşturmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ne İşe Yarar?

Sosyal medya danışmanlığı, kişilerin, kurumların ve markaların isimlerini duyurma, onları binlerce marka arasından ön plana çıkarma ve uygun kitleye ulaşabilmelerini sağlama gibi konularda hizmet veren dijital ajanslara bağlı olarak yürütülen hizmet dalıdır. Herkesin bildiği gibi bir markanın ya da kurumun ön plana çıkabilmesi doğru yerde, doğru zamanda, doğru adımları atması gerekmektedir. Bu da işin strateji kısmıdır. Ürünün ya da hizmetin varlığı, doğru tanıtılmadığı takdirde pek de yararlı olmayacaktır. İşte bu yüzden doğru hedef kitleye, açıklayıcı ve kaliteli bir şekilde ulaşması yani kendisini tanıtması gerekir. Bu noktada da devreye sosyal medya danışmanlığı girer.

Alanında uzman olan kişiler; öncelikle kurumların ya da kişilerin bu konudaki ihtiyaçlarını belirler. Daha sonra piyasa konusunda, hedef kitleye ulaşabilmek adına analizler yapar. Bu analizlerin içerisine ürünün fiyatlarından, sağlanacak olan hizmetin türlerine kadar her şey dahildir. Daha sonra bu veriler profesyonelce işlenerek, çeşitli sistematik yani dijital tasarımlar ortaya çıkarılır. Bu noktada eğer bir web sitesi tasarlanacaksa gerekli ara yüzler oluşturulur, görsel tasarımlar belirlenir. Ya da sosyal medyada ön plana çıkması isteniyorsa o zaman bu kişiler için kurumsal ya da ticari hesaplar açılır. Bu hesapların yönetimi, piyasadaki olumlu- olumsuz gelişmelere göre belirlenen stratejilerce değişir. Böylece hesabın güncel kalması ve varsa ürünlerin piyasadaki arzının düşmemesi hedeflenir. Bu esnada daha çok ve daha uygun kitlelere ulaşabilmek adına reklamlar yapılır. Reklamlar bu konuda epey önemlidir. Bunun arkasından da SEO hizmeti gelir. SEO hizmeti sayesinde kurumların ya da markaların web sitelerinin ya da kişilerin sayfalarının ya da profillerinin arama motorunda ön plana çıkması sağlanır. Bu işlem de karmaşık teknikleri içerisinde barındırır. O yüzden yine bu eğitimi almış ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde büyük çapta bir başarı elde edilmeyecektir. İşte biz de Creaworks olarak, sizler ve markanız için en kaliteli hizmetleri, alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile birlikte sağlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Neden Gereklidir?

Sosyal medyanın her geçen gün artan olanakları ve bu olanaklar arasındaki çeşitlilik sayesinde pek çok insan farklı alanlarda iş olanakları elde etmeye başladı. Ya da hali hazırda var olan işlerini bu mecralar üzerinden duyurmaya ya da genişletmeye başladı. Eskiden, bu hizmetlere ulaşmak için epey araştırma yapılması gerekirken, şimdi reklamlar sayesinde artık adeta bu kurumlar ya da markalar bizlere ulaşmaya başladı. Ancak bunun sağlanması için az önce de belirttiğimiz gibi kaliteli bir teknik desteğin sağlanması gerekmektedir. Bunlar doğru sağlanırsa hem işletmeniz hem de ürünleriniz hedef kitleye ulaşmış olur bu da size kazanç konusunda avantaj sağlar. Bu hizmetleri doğru bir şekilde alabilmek için sosyal medya danışmanlığı veren ajanslardan yardım talep etmek gerekir. Ancak bu konuda her ajansın mucizeler yaratmasını beklemeyin. Çünkü deneyimsiz kadro ya da eğitimsiz çalışanlar sayesinde beklentilerinizi karşılayamayacak çok fazla sosyal medya danışmanlık şirketi mevcuttur. Eğer kaliteli bir hizmeti uygun fiyat garantisi ile birleştiren bir hizmet almak istiyorsanız öyleyse bizleri tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri arasında genel olarak, sizleri yani markanızı ya da kurumunuzu tanıtmak için gerekli olan her türlü teknik yer almaktadır. Bu hizmet, koordineli ve sistematik işlemler bütününden oluşur. O yüzden karmaşık ve özenle yapılması gereken bir iştir. Özensiz davranıldığı takdirde ya da kalitesiz bir hizmet sağlandığında başarıya ulaşmanız neredeyse imkansızdır. Ancak başarılı ve profesyonel bir hizmet sayesinde, arzu ettiğiniz başarıya ulaşmak sizler için daha kolay bir hale gelmiş olacaktır. Biz de Creawork ailesi olarak sizlerin ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri, en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile sağlamaya çalışıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri arasında;

 • Markaların ya da işletmelerin pazar araştırmalarını yapmak
 • Bu analizleri uygun verilere dönüştürmek
 • Veriler sayesinde kişilerin, kurumların, markaların ihtiyaçlarını belirlemek
 • İhtiyaçlar doğrultusunda uygun stratejileri belirlemek
 • Bunlara uygun web sitesi- hesap oluşturmak
 • Bu konuda teknik destek sağlamak
 • Ürünleri, kişileri, hizmeti, markaları ve işletmeleri kitlelere duyurmak
 • Bu esnada en uygun kitlelerin tespitini yapmak
 • Reklam stratejisini etkili bir şekilde uygulamak
 • Gelişmeleri takip ederek, hizmeti ya da markaların hesaplarını güncel tutabilmek
 • Bu sayede kişilere avantaj sağlamak ve kazançlarının artmasına katkıda bulunmak

Gibi amaçlar ve hizmet çeşitleri bulunmaktadır. Biz de sizler için en kaliteli hizmetleri en doğru şekilde veriyor ve beklentilerinize, güveninize sadık kalıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Medya Yönetimi Aynı Şeyler mi?

Bu konuda her iki kavram da birbirini tamamlar niteliktedir. Çünkü medya yönetimi denilen şey aslında sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren ajansların daha doğrusu bu ajanslarda sosyal medya danışmanlığı yapan kişilerin görevleri arasındadır.

Markaların imajın doğru bir şekilde ortaya koyabilmek ve bu sayede insanların ilgisini olumlu anlamda çekebilmek için medya yönetimin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bunu yapabilmek için bu kişilerin de eğitim almış ve alanında uzmanlaşmış olması gerekmektedir. Bu konuda hizmet veren her ajansı dikkate almamakta fayda var. Çünkü piyasada var olan ve sosyal medya danışmanlık hizmeti verdiğini iddia eden birçok ajans, size beklediğiniz hizmeti sunamıyor ve dolayısıyla da beklentilerinizi kazandıramıyor. Bu tip insanlarla çalıştığınızda, güzel ve başarılı işler de yapmış olsanız, sırf doğru stratejiler uygulanmadığı için ismini duyuramaz ve beklediğiniz başarıyı elde edemezsiniz. Bu tür dur durumları yaşamamak adına, çalışmak istediğiniz ajansı dikkatli bir şekilde araştırmalı ve ulaşabildiğiniz takdirde daha önce kimlerle çalıştıklarını incelemelisiniz. Ne derece başarılı hizmetler verdikleri ve kimler tarafından tercih edildikleri, bir ajansı tanımak adına en iyi referans bilgisi olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlık Ücretleri

Sosyal medya üzerinden bir gelir elde etme, son zamanların en kolay ve en avantajlı işi haline geldi. Pek çok insan farklı şekillerde aynı mantık üzerinden para kazanabiliyor. Ancak bu işlerin güzel getirileri olması için farklı düşünmek, yaratıcı olmak, sıradanlaşmamak yani hep güncel kalmak gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek de, özellikle bir işletme hesabınız varsa ve ilgilenmeniz gereken pek çok iş varsa epey zor olabilmektedir. Ya da normalde iş yerinizde oldukça başarılı olsanız da, işletmenizi tanıtma ya da yaptığını hizmeti tanımlama, süsleme gibi konularda pek başaralı olmayabilirsiniz. Bu yüzden bu konularda deneyimli kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Bu yardımlar ve destek sayesinde siz de kendinizi daha rahat ve başarılı bir şekilde tanıtabilir ve böylece verdiğiniz hizmetin hedef kitlelere ulaşabilmesi adına daha başarılı olabilirsiniz. Bu hizmetleri artık bir sosyal medya danışmanlığı ajansından ya da bu hizmetleri sağlayabilen kişilerden alabileceğinizi artık biliyorsunuz. Peki, bu konudaki ücretler nasıl?

Sosyal medya danışmanlık ücretleri hakkında kesin bilgiler verilmesi doğru değildir. Çünkü kişilerin tam olarak nasıl bir hizmet istediği ya da nereye ulaşmak istedikleri tam anlamıyla belirlenmemiştir. Bu doğrultuda verilecek olan hizmetler kişiye özel olacağı için haliyle fiyatlarda da değişiklikler söz konusu olacaktır. Bu yüzden en doğru bilgiyi almak için çalışmak istediğiniz bir ajans ile görüşme ayarlayarak onlara hem merak ettiklerinizi hem de fiyat konusunu danışabilirsiniz. En sağlıklı bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Creaworks Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti Ücretleri

Yukarıda bahsettiğimiz sebeplerden ötürü, kesin bir fiyat bilgisi paylaşmaktan uzağız. Ancak bu konuda merak ettiklerinizi, öğrenmek istediklerinizi, bizlere ulaşarak sorabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı ve destek olmak bizi memnun eder.

Fiyatlar konusunda da, piyasa içerisindeki hemen hemen en uygun ücretlendirmeleri yaptığımızı söyleyebiliriz. Çünkü Creaworks olarak amacımız; en kaliteli ve en doğru hizmeti en uygun fiyatlar ile birleştirmektir. Eğer amacımız sizin beklentiniz ile uyuşuyorsa bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizin için, güler yüzlü ve alanında uzman kişiler ile birlikte oluşturduğumuz kadro sayesinde en kaliteli hizmetleri vermek adına her gün gelişiyor ve yenileniyoruz. Bizi tercih ettiğiniz süreç içerisinde memnuniyetinizin her geçen gün arttığını ve beklentilerinize yönelik hizmetler aldığınızı göreceksiniz.

Neden Creaworks?

Creaworks ailesi ve çalışanları olarak işimizi her zaman ciddiye alır ve beklentilere yönelik hizmetler vermeye çalışırız. Bu konuda sizlerin memnuniyeti, ihtiyaçları ve istekleri bizim için çok önemlidir. Sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bizim doğru ve kaliteli hizmetimiz ile birleştirdiğimizde ortaya başarılı sonuçların çıkacağına eminiz. Çünkü kurulduğumuz andan itibaren bu çizgide devam ettik ve her geçen gün kendimizi daha da geliştirdik.

Yenilenen web sitemiz ve gelişen tekniklerimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini artırmaya hazırız. Eğer siz de beklentilerinizin karşılanması ve daha geniş kitlelere doğru bir şekilde hitap etmek istiyorsanız o zaman bizleri tercih edebilirsiniz.

Bize bu konularda aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Size hangi konularda nasıl hizmet verebileceğimize, nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar verecek ve sizleri olayın dışında bırakmayacağız. Daha fazla bilgi almak ya da hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seo Hizmetleri İçin Creaworks

Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri içerisinde belki de en önemli hizmetlerden biri olan SEO hizmeti kapsamlı teknikleri bünyesinde barındırır. Markanızı, web sitenizi ya da hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için gerekli olan bir işlemler bütünüdür. İnternet içeriğinde milyonlarca farklı sonuç, milyonlarca farklı ürün seçeneği ya da web siteleri bulunmaktadır. Bunlar arasında sizin markanızın ya da hizmetlerinizin ön plana çıkabilmesi için alanında uzman kişilerden profesyonel bir yardım almalı ve böylece rakiplerinizden sıyrılmalısınız. Aksi takdirde o milyonlarca sonuç içerisinde kaybolur giderseniz.

Creaworks olarak SEO hizmeti için, alanında uzman kişiler ile çalışıyor ve sizlere beklediğiniz sonuçları sunuyoruz. Sizlerin beklentilerini başarılı bir şekilde karşılamak bizler için çok önemli. Güven, kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışımız içerisine uygun fiyat seçeneklerini dahil ederek uzun zamandır sizlerin beğenisini kazandık ve bu anlayışımız doğrultusunda yenilenerek sizleri memnun etmeye devam edeceğiz.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO kelimesinin açılımı; Search Engine Optimization’ dur. Dilimize kısaca ‘ Arama Motoru Optimizasyonu ‘ olarak çevrilmiştir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri arasında en elzem ve en çok rağbet gören hizmetlerdendir. Hatta olmazsa olmazıdır diyebiliriz. Web siteleri açısından büyük öneme sahip olan SEO hizmeti içerisinde, uygun anahtar kelimeler sayesinde bu siteleri ön plana çıkarma hedefi yatar. Kabaca bu şekilde anlatabiliriz.

Bu sitelerin arama motorundaki karşımıza çıkan sonuçlar içerisinde yüksek sıralarda yani ön sıralarda olması, o sitenin tercih edilebilirlik oranını dolayısıyla da başarısını artırır. Bunun için epey önemli bir hizmet olma özelliği taşır. Hizmet veren hemen hemen tüm kurumların, bu hizmetleri ön plana çıkarabilmek ve daha geniş kitlelere hitap edebilmeleri için başarılı bir SEO desteği almaları gerekmektedir. Başarılı olmayı ve daha geniş kitlelere hitap edebilmeyi amaçlayan her kurumun, markanın ve işletmenin aldığı bir hizmettir. Doğru bir hizmet alındığı takdirde, kişiler ya da markalar arama motorlarındaki sonuçlarda ön plana çıkar, üst sıralara yerleşir ve böylece tercih edilebilirlik oranları artar. Bu oran da onlara kazanç açısından başarı ve avantaj sağlar. .O yüzden başarıya ulaşmak isteyen herkesin kaliteli bir SEO hizmeti alması gerekmektedir.

İşte biz de Creaworks ailesi olarak, sizleri arama motorunda üst sıralara taşımak için kaliteli bir hizmet vermeyi hedefliyor böylece başarılarınıza katkıda bulunmayı istiyoruz. Bu zamana kadar verdiğimiz sayısız hizmet sayesinde birçok firmaya ve kuruluşa bekledikleri hizmeti vermiş ve onları başarıya ulaştırmış bir kurum olarak büyük ilgi görmekteyiz. Öncelikle sizlerin bu ilgisi için teşekkürlerimizi sunuyor ve daha sonrasında bu ilgiye layık olmak adına her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Yenilenen web sitemiz, ara yüzlerimiz ve hizmetlerimiz sayesinde artık sizlere daha güncel ve daha yararlı hizmetler vermeye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sizlerin desteği sayesinde büyüyerek her geçen gün referanslarımız arasına bir yeni üye daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Sizlerden olumlu dönüşler almak ve memnuniyetinizi sağlamak da bu gururu artıyor.

Eğer sizler de çalışmalarınızı, ürünlerinizi, markanızı ve emeğinizi daha geniş kitlelere duyurmak istiyor ve bu konuda hala bizimle çalışmamış iseniz o zaman bize site içerisinde yer alan adreslerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri ve bu konuda aklınıza takılan her ne varsa sizler için yanıtlayalım ve aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Sosyal medyadaki tüm danışmanlık hizmetleri için hem kaliteli hizmet, hem memnun edici sonuçlar hem de uygun fiyatlar beklentisi içerisindeyseniz biz Creaworks ailesine güvenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın