Seo
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
SEO
SEO

Dijital pazarlama ve reklam hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka SEO kısaltmasıyla karşılaşmışsınızdır. SEO ‘’Search Engine Optimizasyon’’ kısaltması olarak AMO, Arama motoru optimizasyon sistemine verilen attır. Arama motorları, belirli bir algoritmayla çalışır ve kullanıcı deneyimiyle potansiyel müşterilerinizi web sitenize yönlendirecek anahtar kelime kullanımına yer verir. Crea Works Ajansı, SEO uzmanları ve Dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte çalışarak, sizi arama motoru sekmesinde üst sıralara çıkaracaktır.

SEO Nedir Ve Nasıl Çalışır?

Arama motoru optimizasyon sistemi tamamen anahtar kelimelerle çalışmaktadır. Global olarak kullanılan SEO, Türkçe adıyla AMO olarak oldukça yaygın kullanılıyor. Dijital pazarlama ve e ticaret hizmetlerinde karşınıza çıkacak belirli algoritma sistemleri vardır. Bunların hepsini Google ADS sistemiyle bir bütün haline getirmek, reklam stratejilerini oluşturmak için Dijital pazarlama uzmanlarının birincil görevidir. Arama motoru optimizasyon işlemlerinde, dijital platformunuza uygun ve web sitenizde bulunan anahtar kelimelerin belirlenmesiyle, AMO devreye girecektir. Markanız bir kumaş imalatı yapıyorsa, kumaş isimleri ve modelleri anahtar kelimemiz olacaktır. ‘’Kadife kumaş, saten kumaş modelleri’’ optimizasyonda en çok aranan kelimelerse, markanız için içerik üreticilerimiz % 100 özgün olan makalelerde anahtar kelimeleri kullanarak, arama motorunda sizi üst sıralara taşıyacaktır.

 • Teknik SEO Çalışmalarında, CSS ve JS iyileştirmeleri yapılmalıdır.
 • 404 sayfa hatalarına izin verilmemelidir.
 • Sitemap ve robot txt dosyalarının düzenlenmesi sağlanmalıdır.
 • AMP kurulumu yapılarak mobil uyumlu sistemler kurulmalıdır.
 • Kırık linkler ve görseller düzenlenmelidir.
 • Https kullanımı, hosting ve alan kodu çalışmalarına önem verilmelidir.

Optimizasyon öncesi yapılan web site onarımlarıyla birlikte anahtar kelime kullanımı başarılı bir sonuç oluşturacaktır. Teknik olarak yapılan düzenlemeler mobil erişim alanının düzenlenmesi ve hedef kitlenin sayfanıza giriş yaparken sorun yaşamaması için önemlidir. Google üzerinden düzenlenen çalışmalarda, meta açıklamalarına da öncelik verilerek SEO uzmanları sayesinde ürün ve hizmetleriniz ön plana çıkarılacaktır.

SEO’da Meta Ve Meta Açıklamaları Hizmetleri

SEO tek başına birçok anlam ifade etse de, sadece optimizasyon çalışmalarını bilerek hareket etmek yeterli olmamaktadır. Dijital pazarlama uzmanlığı ve danışmanlığından yararlanarak, web sitenizin onarılması ve hızının da optimize edilmesi Google ads kullanımı için oldukça önemlidir. Ajansımız, profesyonel içerik üreticileri ve SEO uzmanlarıyla birlikte çalışarak, dinamik ve genç bir çalışma ortamını sizlere sunarak, teknik ve sayfa içi seo çalışmalarına yer verecektir. Web sitenizdeki teknik hataların giderilmesi ve arama motoru güvenilir sunucuya bağlantısının tamamlanması sonucunda sayfa için optimizasyon işlemleri başlayacaktır.

Sayfa İçi SEO çalışmaları ve hizmeti;

 • Sayfa içi SEO çalışmaları, anahtar kelime analizlerinin yapılmasıyla başlamaktadır.
 • Uzmanlar anahtar kelime kullanımının ve arama motorundaki etkileşim alanlarının analizleri yapar.
 • Kullanım ve dağılım ölçülerine göre H etiket inşası düzenlenir.
 • İçeriğin ara yüz tasarımının kullanıcı deneyimli olması sağlandığında devreye meta başlıklar girecektir.
 • H1, H2, H3 meta başlıkları anahtar kelimelerle özgün kombine edilmiş başlıklar olmalıdır.
 • Kumaş örneğinden yola çıkarak ‘’ H1’’ Pembe saten kumaş modelleri olarak düzenlenir.
 • Arama motoru meta başlıkları ve kelimelerin organik dağılımını benzerleri olmadığı için takip edecektir.
 • % 100 organik olan makalelerin bulunduğu web site ise ön plana çıkacaktır.

Ana sayfanızın UI ve UX optimizasyonuna göre kullanıcı deneyimli olması aynı zamanda düzenli olarak içerik üretiminin sağlanması önemlidir. SEO çalışmalarında bir kereye mahsus organik ve anahtar kelimeli içeriklerin sayfa içinde bulunması yeterli olmayacaktır. Crea Works ekibi uzmanlık ve danışmanlık hizmetliyle size özel SEO paketleri sunarak, web site teknik özellikleri, içerik üretimi ve analiz sistemleriyle hizmet verecektir.

SEO Site Dışı Çalışma Hizmeti

Google sekronizasyon programları, kolay çalışan ve sadece bir kereliğe mahsus yaptığınız düzenlemelerle sizi zirveye taşımamaktadır. Ancak sadece bir kere yaptığınız bir hatayla çok fazla kayıp verebilirsiniz. Bunun için site dışı çalışmalarda, uzmanlarımız web sitenizin başka siteler üzerinden ve sosyal medya üzerinden referans sistemiyle çalışmasını sağlamaktadır. Daha geniş bir alanda etkin bir duruma gelerek, web sitenizin ziyaretçilerini artırabilirsiniz.

 • SEO çalışmalarında kalitesiz çalışmalar ve özgün olmayan metinler işe yaramayacaktır.
 • Anahtar kelimeleri art arda sıralayarak Google ADS sisteminde yasaklı site olursunuz.
 • Kopya metinler Google sözleşmesinde yasal işlemlerin başlatılmasına neden olabilir.
 • SEO ajansıyla çalışmak size özgü metinler hazırlanmasını ve site dışı çalışmalarla referanslarınızın iyi düzenlenmesini sağlayacaktır.

Arama motoru optimizasyonu site dışı çalışmalarda backlink ve anchor text sistemlerine ihtiyaç duymaktadır. Sosyal medya içeriklerinizin desteklenmesi ve farklı sitelerle bağlantılarınızın olması sitenize ziyaretçi sayısının artmasını sağlayacaktır. Uzmanlık ve danışmanlık hizmeti alarak, sitenizin daha çok kişi tarafından keşif edilmesini ve marka bilinirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

SEO Çalışmalarıyla Hızlı Erişim Kolaylığı!

SEO çalışmaları, sadece site içi değil, site dışı çalışmalarla ADS sistemine bağlı olmanın verdiği avantajlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Özellikle hizmetlerin sunacağı seçenekler sayesinde, sitenize hızlı erişim kolaylığı sunarak mobil alanda da dikkat çekici çalışmalara yer verilecektir. Organik metin düzenlemeleri ve analizleriyle ziyaretçi sayınızı artıracak olan avantajlarla, hızlı erişimle site trafiğinizin artmasına katkı sağlayacaktır.

Araştırma ve planlamalarla, anahtar kelimelerin verimli kullanımı sayesinde, sitenizde ziyaretçi sayısının artığını görebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerinizin alım oranında da artmalar olacak çünkü arama motoru üzerinden siz üst sıralara çıktıkça ziyaretçileriniz size güvenecektir. Mobil uygulama etkileşimiyle, günlük giriş sayısının artmasını sağlar, mobil alana uygun içerik ve görsel düzenlemeleriyle markanızın bilinirliğinin artmasını sağlarsınız. Site içi ve site dışı çalışmalarla, hızlı erişim kolaylığı sayesinde sitenizdeki trafiği güçlendirirsiniz. Crea Works ekibi, uzman ve danışmanlık hizmetiyle, kısa zamanda markanızın etkili bir şekilde reklam alanına ve dijital pazarlama dünyasına giriş yapmasını sağlayacak, potansiyel müşterilerinizle buluşmanıza imkan verecektir.

Küçük İşletmeler İçin SEO Hizmeti

Küçük işletmelerin sektörel yönden faaliyet gösterdiği alanların ön plana çıkarılması ve arama  motorlarında üst sıralarda yer almaları için özel çalışmalar gerekmektedir. Web site tasarımları, iyileştirme ve optimizasyon kanalları kullanılarak, işletmenin backlink kullanmadan önce yapılanması gerekmektedir. Uzmanlar ve danışmanlarla birlikte dijital reklam hizmeti paketlerinden yararlanarak, içerik üretimi, anahtar kelime analizi ve reklam yönetimi üzerinden hizmet verilmesi gerekmektedir. Crea Works e ticaret hizmetlerinde, ürün ve hizmet modelinize göre en iyi seçenekleri sunarak, düşük maliyetli reklam projelerinden yararlanmanızı sağlar.

 • Hedef kitlenizin analiz edilmesi ve marka bilinirliğinizin artırılması sağlanmaktadır.
 • Anahtar kelime analizleriyle, web site iyileştirmeleri teknik olarak düzenlenir.
 • Doğru stratejiyle, yeniden pazarlama hizmetleri sunulmaktadır.
 • Arama motoru optimizasyon hizmetleri için en uygun bütçe düzenlemesi yapılarak, içerik üretimi hizmet verilmektedir.

% 100 organik içerik üretimiyle anahtar kelime kullanımının sağlayacağı markanızı öne çıkaran ve hedef kitlenizle buluşmanızı sağlayan profesyonel hizmet verilecektir. Küçük işletmeler için oluşturulan, web site iyileştirme, özgün içerik üretimi ve sosyal medya yönetimini da SEO paketleri kapsamaktadır. Crea Works ile uzman bakış açısıyla düzenlenmiş olan reklam hizmetlerinde, metin reklamlarının oluşturulması, görsellerin hazırlanması ve ilerleyen zamanlarda backlink düzenlemeleriyle web sitenizin daha fazla ziyaretçiyle buluşması sağlanacaktır. Arama motorunda üst sıralara çıkmak için özgün metinlerle, stratejik SEO çalışmalarına yön verilecek, başarıya gidilen yolda her zaman yanınızda olunacaktır.

SEO E Ticaret Hizmetleri

Dijital pazarlama alanında SEO hizmetleri e ticaret sistemlerinde de verimli bir geri dönüş almanızı sağlayacaktır. Online satışı artırmak için verilen anahtar kelimelerle optimizasyon sağlanacak ve potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasına imkan verecektir. Satışlarınızın artması için ürünleriniz ve kampanyalarınızın ön plana çıkmasını, Google arama motoru üzerinden ilk beş sırada yerinizi alacak stratejilerle hedef kitlenize kısa zamanda ulaşmanız için olukça faydalıdır. İşlerinizi ileriye taşımak, satışlarınızı güçlendirmek ve satılmayan ürünleriniz hakkında bilgi edinerek, üretimini durdurmak gibi birçok avantajı bulunur. Doğru stratejiyle doğru yerde olmak, markanıza değer katacak, marka bilinirliğini artıracak ve arama motoru sonuçlarında öne çıkmanıza katkı sağlayacaktır.

 • E ticaret alanında satışlarınızın artmasını ürün yerleştirme ve SEO çalışmalarıyla bir araya getirerek potansiyel müşterilerinizi bulmanızı sağlar.
 • Marka bilinirliğinizi artırarak, uzun vadede tanınır ve güvenilir bir marka olmanıza imkan verir.
 • Web sitenizde bulunan organik içerikler ve prestijli görünümle müşterilerinize güven verecektir.
 • Markanızın her zaman rakip firmalardan önde olmasını sağlayacak stratejik çalışmalar düzenleyecektir.

Crea Works özel satış alanlarına, e ticaret sistemleri ve sosyal medya üzerinden anahtar kelime kullanımıyla online satış alanında hızla yükselmenizi sağlayacak seçenekler sunar. SEO uzmanları ve dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte çalışarak, potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını değil, sizin onları kısa zamanda bularak ürünlerinizi tanıtmanız yönünde ilerlemeler sunacaktır. Küçük ve büyük işletmeler, firmalar ve e ticaret sistemleri için potansiyel müşterilerinizin uğrak web sitesi olmanızı sağlayacaktır.

SEO Yerel Reklam Hizmetleri

Bölgesel hizmetler üzerinden SEO potansiyel müşterilerinizi bulmanızı ve marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlayacaktır. Web tasarım hizmeti ve teknik destekle birlikte SEO uyumlu makalelerin de yer aldığı yerel reklam hizmetlerinde, lokasyon özelliklerine göre müşterilerinizin sizi kısa zamanda bulması için ideal seçenekler sunacaktır. İlk akla gelen marka olmanız için gerekli olan bütün çalışmaları uzman ekibimiz ve danışmanlık hizmetimizle birlikte sağlarken, müşterilerinizin size güven duymasına da önem veriyoruz.

 • Markanızın değerini artıran tasarımlar ve reklamlarla birlikte SEO içerikleri hazırlıyoruz.
 • Markanıza yönelik sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Web tasarımlarla birlikte, kurumsal kimliğinizin oluşması için düzenlemeler yapıyoruz.
 • Günlük görüntülenme ve tıklanma oranlarını analiz ediyoruz.
 • SEO uyumlu makalelerle arama motorlarında üst sıralarda yerinizi almanızı sağlıyoruz.
 • Belirlediğimiz hedefe doğru ilerlerken, düzenli olarak yükselmenizi ve yerel hizmetten genel hizmete geçmenizi sağlayacak seçenekler sunuyoruz.

SEO Reklam Hizmeti Avantajları

İlk aydan itibaren markanızın bilinirliğiniz artıracak, satışlarınızda kar oranınızı üst sıralara çekecek SEO hizmetleri, 1 sene içerisinde arama motorunda ilk sayfada yer almanızı hedeflemektedir. En kısa sürede ilk beş markadan biri olmanız için sağlanacak koşullarla birlikte SEO araçları, işinizi kolaylaştıracak, kampanyalarınızın ve indirimlerinizin geri dönüşlerinizi en kısa vadede almanızı sağlayacaktır. Web sitenizin değer kazanması ve markanızın görünür olmasını sağlayacak dijital pazarlama danışmanlığıyla birlikte, SEO uzmanlarımız sizlere en iyi yöntemleri sunacak, stratejik çalışmalarla üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacaktır.

 • Arama motoru optimizasyonu marka bilinirliğinizi artıracaktır.
 • Ürün satışınızı ve hizmet taleplerinizi üst seviyeye getirecektir.
 • Web site ziyaretlerinizi, tıklanma ve görüntülenme oranlarını artıracaktır.
 • Arama motorlarında üst sıralara çıkarak markanızın değerini artırır.
 • Kurumsal kimliğinizi yönlendirir ve ürünlerinize güven kazandırır.
 • İlk aydan itibaren ilk 100’den 10’uncu seviyeye gelmenizi sağlayacaktır.

Sosyal medya aracıları, link paylaşımları ve link tıklamaları sayesinde markanızın daha çok üst sıralarda olmasına katkı sağlayacak, site ziyaretçileriniz artıkça markanızın da büyümesinde büyük bir verimlilik sunacaktır. Kısa ve kolay bir yöntem olarak reklam stratejilerinin geliştirilmesi, markanızın en iyi şekilde temsil edilmesini, organik ve profesyonel içeriklerle destek paketinin Google güncellemeleriyle aynı anda sunulması, sizi her zaman ileriye götürecektir. Crea Works ekibi olarak, en iyi içeriklerin hazırlanması, anahtar kelimelerin düzenlenmesi ve markanızın büyümesi için dinamik bir çalışma disiplini sunulacaktır.

Neden Biz, Neden Crea Works’u Tercih Etmelisiniz?

SEO uzmanları ve dijital pazarlama danışmanlarıyla birlikte site haritanızın kullanıcı deneyimli hazırlanması, web site tasarımı ile ziyaretçilerinizin arama motoru optimizasyonuyla artması sağlanmaktadır. Crea Works ekibi, geniş hizmet ağıyla daima ileriye dönük projeler oluşturarak, organik içeriklerin üretilmesini sağlayacak size özgü reklam stratejileri geliştirecektir.

Markanızın bilinirliğini artırmak, ziyaretçi sayınızı artırmak ve tıklanma oranlarıyla geri dönüşün kısa zamanda sağlanmasına olanak vermek için disiplinli, kreatif ve sanatsal çalışmalarla hep birlikte büyümenize imkan verecektir. Tecrübeli ve uzman hizmet anlayışıyla birlikte Google arama motorunda üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacak, gelişmiş ve güncel seçenekleri düşük maliyetli SEO paketleriyle birlikte sizlere sunacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın