Twi̇tter Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Twitter Reklamları
Twitter Reklamları

Günümüzde insanlar ile etkileşim halinde olmamızı sağlayan birçok uygulama var. Ancak bu uygulamalar arasında duygu ve düşüncelerimizi ön plana çıkaran ve bu kadar popüler olan tek bir uygulama var desek yanılmış olmayız. Bu uygulamanın ismi de Twitter. İlk çıktığı andan itibaren kullanıcı sayısında devamlı artış olan Twitter, günümüzde halen bu arışı destekliyor ve her geçen gün bünyesine yeni katılımcılar dahil etmeyi başarıyor. Bu kadar popülerleşen ve fikir beyan eden bir uygulamada karşımıza çıkan reklamlar da haliyle etkileyici olabiliyor. Bu yüzden Twitter reklamları stratejisine olan ilgi de durmadan artıyor. Biz e Creaworks ailesi olarak, sosyal medya üzerindeki çeşitli platformlarda almak istediğiniz hizmetler konusunda sizlere kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Twitter Nedir?

Twitter, duygu ve düşüncelerin dilediği gibi paylaşıldığı ve insanlar ile etkileşim halinde olmayı sağlayan bir mikro blog uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde insanlar fikirlerini, hislerini ya da bir konu hakkındaki düşüncelerini paylaşırken diğer yandan da dünyada olup biteni takip edebiliyor ya da bu konular hakkında bir tartışma ortamına girebiliyorlar. Bu sayede çoğu konuda farklı bakış açıları kazanılıyor ve güncel gelişmeler takip edilebiliyor. Diğer uygulamalara nazaran daha basit ve sade bir yapısının olması, onu Instagram gibi görselliğin ön planda olduğu sosyal medya araçlarının biraz gerisine atıyor gibi dursa da işin aslı öyle değil. Twitter, her geçen gün bünyesine binlerce üye kazanmaya devam ediyor.

Twitter’ ı kimine göre eğlenceli kimine göre sinir bozucu kılan özellik ise, bu duygu ve düşünce anlatımının 280 karakter (harf-sayı vs. ) ile sınırlı olması. Bir konu hakkındaki fikirlerinizi anlatabilmek için yalnızca 280 karakteriniz var. Bu aslında, bir şeyleri sade ve basit bir dille anlatabilmek adına bize katkı sağlayan bir durum.

Twitter’ da duygu ve düşüncelerin paylaşıldığı her iletiye ‘ Tweet ‘ adı veriliyor. Uygulama içindeki ayarlar sayesinde isterseniz tüm dünya isterseniz sadece sizin belirlediğiniz yani takip ettiğiniz kişiler görebiliyor. Böylece sınırlandırmayı kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Gizlilik konusuna fazlaca önem veren Twitter, geçtiğimiz zamanlarda bu konulardaki önemlerini sağlam bir şekilde alarak kullanıcılarının sanal dünyada karşılaşabilecekleri bazı sıkıntıları daha da aza indirgedi.

Twitter Ne İşe Yarar?

Özellikle yen neslin adeta bağımlısı olduğu bu uygulama, temelde insanların duygu ve düşüncelerini paylaşmalarına yarayan dijital bir günlük gibi tasarlanmış. Ancak işlevleri sadece bununla sınırlı değil. Twitterda ‘ da tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi, fotoğraf, video ve müzik paylaşılabiliyor. Hatta geçtiğimiz yıllarda güncellenen alt yapısı sayesinde artık hikaye ekleme özelliği bile mevcut. Bu sayede çoğu insanın beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz Twitter’ ın.

Twitter sayesinde en güncel haber kaynaklarını takip edebilir ve dünyada olup biteni anında öğrenebilirsiniz, sevdiğiniz sanatçıların fikirlerini düşüncelerini öğrenebilir ve bu sayede onların iç dünyalarını da tanıyabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile takipleşebilir ya da birçok farklı insanla arkadaşlık kurabilirsiniz. Duygu ve düşünce hatta hisler bakımından kendinize yakın hissedeceğiniz insanların varlığından haberdar olmak çoğu zaman yalnız olmadığınızı sizlere hatırlatır. İşte tam da bu yüzden, Twitter birçok insanın favori uygulaması haline gelmiştir. Peki, Twitter nasıl ortaya çıktı ve yıllar içerisinde nasıl gelişmeler gösterdi?

Twitter’ ın Tarihçesi

Twitter; Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone ve Evan Williams tarafından oluşturulmuştur. İlk olarak 2006 yılının Mart ayında tamamlanmış ve daha sonra yine aynı yılın Temmuz ayında insanların kullanımına sürülmüştür. O andan itibaren her daim en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olan Twitter, en büyük kullanıcı sayısına 2020 yılında ulaştı. İnternet dünyasının SMS’ i olarak adlandırılan bu uygulamanın artık 339.6 milyon ‘ aktif ‘ kullanıcısı bulunmakta.

Twitter’ ın kuruluş aşamasında henüz 2004 yılında pek de başarılı sayılamayan bir şirketin hikayesi yatıyor. Ancak bu şirketin çalışanları ve Twitter’ ın kurucuları sayesinde insanların düşüncelerini, durumlarını anlık olarak paylaşabilecekleri bir proje ortaya çıkıyor ve en nihayetinde de Twitter sayesinde şirket başarıya ulaşıyor.

Twitter 2011 yılında Türkçe dil olanağı ile hizmete sunulduğundan beri ülkemizde daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Özellikle yeni neslin,  bu uygulamayı hem bir günlük hem de sosyalleşebildikleri bir araç gibi kullanmaları, Twitter’ a olan ilgiyi artırmıştır. Bu uygulama farklı sosyal medya araçları ile birlikte kullanılmaya imkan veren çok yönlü bir sosyal medya aracıdır. Ve platformda en çok beğeni alan twitler, daha çok insana ulaşabilsin diye, Instagram gibi yüksek takipçili bir sosyal medya aracında bazı sayfalar tarafından da paylaşılabilmektedir. Hatta bu olay son zamanların en yaygın aktivitesi haline geldi diyebiliriz.

Twitter’ da etkileşim almak, atılan tweetlerin beğenilmesi ve bu tweetlerin farklı insanlar tarafından paylaşılması ile sağlanmaktadır. Atılan bir tweeti farklı insanların paylaşması durumuna ‘ retweet ‘ adı verilir. Bu sayede başkasının attığı bir tweet farklı insanlara daha kolay ulaşabilir. Twitter’ da çoğu haber akışı da bu şekilde sağlanıyor aslında. İnsanların ilgisini çeken herhangi bir olay, bir haber anında yüzlerce kişi tarafından retweetleniyor ve böylece tartışma haline gelen bir gündem maddesi ortaya çıkıyor.

Twitter’ da düşünceler ve duyguların ön planda olması aslında sosyal sorumluluk ve yardımlaşma alanında da insanların daha duyarlı olmasını sağlıyor. Tepki çeken bir çok olay, twitter ve bu etkileşimler sayesinde gündemde kendisine yer ediniyor ve insanlar seslerini artık çok kolay duyurabiliyorlar.

İşte tam da bu noktada farklı alanlarda da Twitter bizlere birçok fayda sağlamaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de verdiğimiz hizmetleri daha geniş kitlelere yaymak.

Twitter Reklamları Neden Önemli?

Twitter reklamları, bu uygulamayı kullanan bir çok takipçi olması ve etkileşimin daha hızlı sağlanması açısından bizlere avantaj sağlar. Kişilerin verdiği hizmetler, üretilen ürünler, kitleler tarafından beğeni gördükçe, retweet sayesinde paylaşılmaya ve hedef kitleye yayılmaya başlar. Bu da haliyle, kazanç ve getiri konusunda bizlere güzel avantajlar sağlar. Ancak bu başarının beklediğimiz gibi olması için alanında uzman kişilerden profesyonel yardımlar alınması gerekmektedir. Aksi takdirde istediğimiz başarıyı elde edemeyebiliriz.

Creaworks ailesi olarak tıpkı diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi Twitter reklamları hizmetinde de sizlere yardımcı olmak için karşınızdayız. Uzman kadromuz ve yıllardır arttan tecrübemiz ile sizlere en kaliteli hizmetleri sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Sosyal medyadaki tüm danışmanlık hizmetleri için aklınıza takılan soruları bizlere sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bunun için site içerisinde belirttiğimiz iletişim yollarından birini seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Twitter uygulaması, kendi bünyesinde Twitter reklamları özelliğini, markalar için sunsa da bu özellik çoğu zaman tek başına yeterli olmuyor. Bunun altındaki en büyük eksiklik ise, gerekli analizlerin yapılamaması ve bu nedenle de hedef kitleye ulaşılamaması durumudur.

Twitter Reklam Hizmeti Avantajları

Twitter reklamları markanızı, ürünlerinizi ya da işletmenizi hedef kitleye duyurmanın en etkili yollarından biridir. Doğru planlama ve strateji sayesinde, kısa sürede ürünlerinizi olan talep ya da hizmetinize olan ilginin artmaya başladığını görürsünüz. Ancak bunun istenilen başarı miktarını karşılayabilmesi için mutlaka alanında uzman kişilerden yardımlar almak gerekmektedir. Bu olmadığı takdirde hedeflenen başarıya ulaşmak çok zor hatta imkansız olabilir. Hatta çoğu zaman, yanlış sosyal medya danışmanlık hizmetleri almak, sizi ve işletmenizi zarara bile sürükleyebilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına profesyonel ajanslardan yardım almanızı şiddetle öneriyoruz.

Twitter reklamları sayesinde hedeflenen kitleye ve bu kitle dahilindeki inşalara ulaşıldığı için markanız ya da ürünleriniz artık daha fazla ilgi çeker ve rağbet görür. Ancak bu aşamadan evvel, piyasa araştırmasını ve bazı istatistikleri ortaya oyacak analizlerin yapılması büyük önem teşkil eder. Çünkü bu analizler doğrultusunda stratejiler belirlenir. Doğru strateji de ilgi çekmek ve taleplerin artırılması adına en önemli adımdır.

Twitter Reklamları İçin Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Creaworks ailesi olarak Twitter reklamları için sizlere aradığınız hizmeti en kaliteli şekilde sunuyoruz. Bu hizmetler arasında; bütçenize yönelik stratejiler yer almakta. Vereceğimiz hizmetlerin her birini, uygun fiyatlar doğrultusunda sizin görüşleriniz ve istekleriniz dahilinde adım adım planlıyor böylece her aşamaya hakim olmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında önce piyasaya hakim olmak ve doğru stratejileri geliştirebilmek adına çeşitli analizlerin yapılması adımı yer almakta. Bu adım, sizin hangi hedef kitleye hitap edebileceğiniz ve kimler tarafından tercih edilebileceğinizi görmek açısından avantaj sağlayacaktır. Doğru hedef kitleye ulaşamayan reklam, haliyle markaya olan ilgiyi de artırmaz. Bu sebeple ilk adımda, analizlerin yapılması ve doğru bir şekilde yorumlanması var. Bunun arkasından bütçenize uygun stratejilerin belirlenmesi gerekiyor. Bizlere sunduğunuz bütçe doğrultusunda sizlere en uygun hizmetleri vermek için, yapılan analizlerle birlikte stratejiler belirliyoruz. Bu esnada 280 karakter ile insanların ilgisini çekebilecek sizi ve markanızı en iyi anlatabilecek metinleri seçiyoruz. Bu metinler ile ürünleriniz klasik ve sıradanlıktan uzak cümleler ile anlatılmalıdır. Aksi takdirde binlerce insanın aynı konuda verdiği hizmetler arasından farklılığınızı ortaya koyacak bir hizmet elde edemezsiniz. Reklamlarınız için hazırlanan sade, özgün ve yaratıcı içerikler sayesinde markanızın bilinirliği ve dikkat çekiciliğini destekleyen takipçi sayısı ve beğeni- retweet artışını da sizler için sağlamış oluyoruz.

Yapılan bu reklam stratejilerinin, markanıza ne gibi faydalar sağladığını istatistikler ve tablolar aracılığı ile sizlere belgelerken, bu durumda tercih edilebilirliğinizi daha fazla artırmak adına ekstra durum değerlendirmeleri yapıyoruz. Bu durum değerlendirmeleri sayesinde almış olduğunuz hizmetin ne şekilde değerlendiğine sizler de tanıklık etmiş oluyorsunuz.

Reklam stratejisi olarak, daha düşük bütçeler ile daha etkili bir hedef kitleye ulaşabilmeniz adına elimizden gelen hizmeti en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz. Bu esnada hem markanızın itibarını hem de bütçenizi düşünüyoruz. Bu yüzden de piyasada var olan ve kaliteli hizmet verdiğini iddia eden birçok sosyal medya danışmanlık hizmeti ajansından daha uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Neden Creaworks?

Creaworks ailesi olarak diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Twitter reklamları sayesinde Twitter’ da da hedef kitlenize ulaşmanız ve onların ilgisini çekebilmenizi sağlıyoruz. Bu esnada da sizlere en uygun stratejileri belirliyor ve bunları uygun fiyatlar eşliğinde sizlere sunuyoruz. Bize vereceğiniz bütçe dahilinde sizin için en elzem hizmetleri kaliteli bir şekilde, alanında uzman kişiler tarafından sağlıyor ve böylece markanızı tanıtmanız, satışlarınızı artırmanız konusunda sizlere büyük avantajlar sağlıyoruz.

Çoğu kişi alınan bu hizmetlerin içeriğine önem vermese de, bir markayı, bir ürünü ya da bir hizmeti tanıtmanın en iyi yolu hiç şüphesiz reklam yapmaktır. Bu reklam stratejisi de ancak doğru şekilde sağlandığında olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlar. Aksi takdirde ilgili hedef kitleye ulaşamazsanız, verdiğiniz hizmette başarıya ulaşamazsınız. İşte bizler sizin için bu aşamada gerekli olan her şeyi düşünüyor ve düşünmekle kalmıyor bunu eyleme geçiriyoruz.

Twitter reklamları, Instagram reklamları, Facebook reklamları gibi alanlarda verdiğimiz sayısız hizmet sayesinde her geçen gün başarılarımıza bir yenisini daha eklerken, sizleri de beklediğiniz başarıya ulaştırmaktan gurur ve mutluluk duyduk. Bu konularda aklınıza takılan tüm sorular ve fiyat konusunda bizlerden bilgi almak için, sitemizde yer alan iletişim yöntemlerinden birini seçerek bize ulaşabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Twitter Reklam Hizmetleri Ücretleri

Eğer siz de twitter reklam hizmetleri konusunda kaliteli ve doğru hizmetler almak istiyorsanız Creaworks’ u tercih edebilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile ihtiyacınız olan hizmetleri sizlere profesyonel bir şekilde vereceğimize dair şüpheleriniz olmasın. Yıllardır sosyal medya üzerindeki danışmanlık alanında önde gelen isimler arasında yer almış ve verdiğimiz kaliteli hizmetler doğrultusunda popülaritemiz hep artmıştır.

Başarılarımız arasına her geçen gün yenilerini eklerken, sizleri de aramızda görmekten ve başarılarınıza tanıklık etmekten mutluluk duyarız. Bizi, işlerimizi ve çalışma şeklimizi merak ediyorsanız sizler için yenilenen web sitemizi gezebilir ve çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Sizlere en güvenilir ve en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Ayrıca sadece Twitter reklamları konusunda değil, diğer tüm favori sosyal medya araçlarında, markanızın ya da verdiğiniz hizmetlerin ön plana çıkması için elimizden gelen çabayı en profesyonel şekilde sergiliyoruz.

Twitter reklamları gibi, Instagram reklamları, Facebook reklamları gibi alanlarda da sizleri başarı ile ön plana çıkarıyor ve kitlelerin ilgisini canlı tutabilmek adına gereken hizmetleri sizinle paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti Gerekli midir?

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu noktalar, marka ve ürün tanıtımı için en önemli adımlardır. Bu konularda kişiler, gereken sistematik bilgi ya da teknikler olmadığı için piyasa araştırmasını kendi başlarına yapamazlar. Bu da hangi kesime ne şekilde yaklaşmak gerektiği konusunda bilinmezliklere sebep olur. Ancak doğru ve güvenilir bir hizmet alındığı takdirde, önce ilk adım olarak piyasa araştırması yapılır. Bu araştırma dahilinde, hizmetin kimlere ve hangi yaş gruplarına hitap ettiği öğrenilir. Daha sonra hizmetin verileceği lokasyonlar belirlenir. Böylece tüm bu kriterler eşliğinde en uygun reklam stratejisi hazırlanmaya başlanır. Her platform için ayrı bir teknik ya da ayrı bir uygulama çeşidi vardır. Bu yüzden verilen hizmet de, yapılan ücretlendirmeler de değişir. Bu konularda ve Twitter reklamları için detaylı bilgiler almak adına bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri, sizleri ve ürünlerinizi ya da markanızı ya da işletmenizi hedef kitlelere duyurmanın en etkili yollarını sunar. Bu hizmetler ne kadar kaliteli olursa, başarıya ulaşmak da o kadar kesin olur. O yüzden mutlaka doğru ve profesyonel hizmetler sağlayan ajanslar ile çalışılmalıdır.

Piyasada bulunan ve fahiş fiyatlar ile birlikte kaliteli hizmet verdiklerini iddia eden her kuruluşa itimat etmeyin. Sizlere tavsiyemiz, bu konuda araştırmalar yapmanız, çalışmalarının yer aldığı referans bölümlerini incelemeniz ve mümkünse iletişim kurarak edindiğiniz bilgileri öznel bir şekilde değerlendirmeniz olacaktır. Aksi takdirde boşa zaman ve boşa maddiyat harcayabilirsiniz.

Bizler Creaworks ailesi olarak sizleri ve isteklerinizi anlıyor ve sizleri yormadan beklentilerinizi tümüyle yerine getirmek için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Bizlerle çalışmak isterseniz, iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın