Ti̇ktok Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Tiktok Reklamları
Tiktok Reklamları

Vlog, yetenek ve komedi uygulaması olan Tiktok sosyal medya araçları arasında 2018 yılında en çok indirilen 4. Uygulama olmuştur. Tiktok reklamları global ve yerel reklamcılıkta 1 milyar kullanıcıyla bir araya gelerek, firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmak için muhteşem bir fırsattır. Bu alanda Crea Works ekibi, kreatif fikirler ve stratejiler kullanarak reklam alanınızı genişleterek yüksek geri dönüş almanız için sizinle işbirliği yapmaya hazırdır.

Tiktok Reklam Modelleri

Tiktok anlık ve kısa video paylaşımlarının ilgi çekici kısa senaryolarla hazırlandığı, daha çok 1995 + sonrası doğumlu olan Z kuşağı için ilgi çekici bir alan olmuştur. Genç bireyler için yaratıcı ve ilgi çekici reklamların hazırlanması, vlog ve komedi kullanımıyla aktif seçeneklerin bir araya getirilmesi büyük bir ilgi görmektedir. Çok fazla filtre imkanı, görünürlüğü artırma ve tıklanma oranına katkı sağlama seçenekleri sunarak, Tiktok reklamları büyük bir kitlenin yer aldığı reklam alanı olabilmektedir.

Tiktok Reklam Modelleri nelerdir;

 • Tiktok One Day Max reklam
 • Tiktok Brand Premium reklam
 • Tiktok Top View reklam
 • Tiktok In Feed ADS Conversion reklam
 • Tiktok Hashtag Challenge reklam

Biçimlerinin bir araya geldiği, özgün ve kreatif fikirlerle Tiktok avantajlarının da kullanıldığı reklam imkanları sunar. Ürünleriniz ve hizmetlerinizin satın alınma değerini artıracak, marka bilinirliğini sağlayacak ve kurumsallığınızı ön plana çıkarak reklamlar, genç kuşağın ilgilisini çekecek niteliklerde hazırlanmaktadır. Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama uzmanlığı ve içerik uzmanlığıyla bir araya gelen hedef kitleye yönelik çalışmalar içerecektir.

Türkiye’de Tiktok Kullanım Oranı;

 • Türkiye’de 14 milyon tiktok kullanıcısı bulunmaktadır.
 • Bir insan başına günde ortalama 38 dk tiktok videosu izlenmektedir.
 • Tiktok kullanıcılarının % 24’ü 13 ile 18 yaş arasındadır.
 • % 32 oranında 18 ile 24 yaş aralığı vardır.
 • % 32 kullanım oranında 24- 39 yaş aralığıyla Tiktok kullanıcı bulunur.
 • Tiktok kullanıcılarının % 59’u erkek bireyler ve % 41’i kadın bireyleri kapsamaktadır.

Hedef kitlenizi tanımak, onlara yönelik reklam fikirlerini ön plana çıkarmak için oldukça önemlidir. 1 milyon üstü takipçi sayısına ulaşmış hesaplar ve etkileşim alanları tiktok reklamlarının da her geçen gün daha çok kişiye hitap etmesini sağlamaktadır. Kullanılacak reklam modeli, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin yansıtılacağı kitleye dönük, araştırmacı, stratejik ve kreatif çalışmalarla oluşturulmaktadır. Markanızı uzmanlarımızın eline bırakarak, reklam ve kampanya yürütme işlemlerinizin gönül rahatlığıyla Tiktok üzerinden yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tiktok Top View Reklam Hizmeti

Hizmet ve ürünlerinizin satın alma oranını yükseltecek olan Tiktok top view reklam hizmeti 5 ile 60 saniyelik reklam içeriklerinin oluşturulmasıyla sağlanmaktadır. Tiktok uygulamasının kullanım oranının yüksekliği göz önünde bulunursa, direkt olarak link üzerinden satın al seçeneğine yönlendirmek, markanızın satış oranını genişletecek akıllıca bir fikir olacaktır. Marka değerinizi yükseltmek, kalitenizi ön plana çıkarmak ve kurumsallığınızı vurgulamak için 5 ile 60 saniyelik reklamlar;

 • Kreatif fikirlerle ve kaliteli görsellerle hazırlanacaktır.
 • Uzman görüşünden geçecek içerikler ve grafikler kullanılacaktır.
 • Ürün ve hizmetinizin kapsayacağı alana göre 5 ile 60 saniye üzerinden reklam stratejileri geliştirilecektir.
 • Reklam alanının genişliği ve hitap ettiği yaş aralığına göre hedef kitlenize yönelik özel çalışmalar yapılacaktır.
 • Sanatsal, tecrübeli ve birikimli bir ekibin sunacağı video seçenekleri sunulacaktır.

Tiktok reklamları, uygulama içinde yer alan video aralarına ve geçiş alanlarına yönlendirerek, hedef kitlenin direkt olarak etkileşim alabileceği seçeneklerle sunulmaktadır. Hedef en hızlı geri dönüşü almak, markanızın bilinirliğini artırmak ve yüksek kapasite alanlarını tekrar gösten geçirerek, yeni stratejiler belirlemektedir. Güvenli ve profesyonel bir ekiple birlikte hedef kitleye yönelik yaratıcı reklam modelleri kullanılacaktır.

Tiktok One Day Max Reklam Hizmeti

Tiktok sosyal medya araçları arasında İnstagramdan sonra gelen en çok görsel reklamların oluşturulduğu platformlardan biri olmuştur. Son 4 yılda büyük bir kitlenin yer aldığı bu alanda, özellikle video reklamlarının kullanılması olumlu geri dönüşlerin alınması için inanılmaz seçenekler sunar. Tiktok one day max reklam hizmeti, kaliteli görsellerin ve yaratıcı fikirlerin bir araya geldiği video reklamları oluşturmaktadır. Güncel tiktok haritasına ve sayfa düzenine uyum sağlayarak, trendler ve popüler kültürde ön planda tutularak, dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte düzenlenecek seçenekler bir araya getirilecektir. Tiktok one day max reklam modeli;

 • ‘’Sizin için’’ bölümünde kullanıcıyla özel çıkmaktadır.
 • 60 saniyelik sıkmayan ve kısa zamanda net bilgiler veren video görüntüleriyle hazırlanır.
 • Kısa ve net içeriklerle lokasyona özel yerel reklam anlaşmalarına da uygun yapılmaktadır.
 • 60 saniyeye kadar video süresi kullanılarak, izleyicinin ilgisini çeken, bilgi paylaşımları ve ürün görselleriyle etkileyen modellerdir.

One day max reklam, kullanıcıyla özel çıkarak, onun seçimi olabilecek ürünleri tabi ki Google entegre programlama araçlarıyla bir araya gelerek hazırlamaktadır. Reklam alanı sosyal medya araçları üzerinde geniş bir alana hitap ederken, hedef kitle için ayrıcalıklı nitelikler taşımak zorundadır.

 • Hedef kitlenizi tanımak ve onlara yönelik reklam yönetimi kullanmak satış oranınızı yükseltecektir.
 • Seçilen reklam modeli yaş aralığı ve ürünün hitap edeceği kitleye dönük olmalıdır.
 • Video izlenme oranları ve giriş alanlarına yönelik çalışmalarla düzenlemeler yapılmaktadır.
 • Tiktok kullanımının günlük giriş saatleri ve satın alma oranını artıran seçenekler değerlendirilmelidir.

Dijital pazarlama uzmanları ve SEO uzmanlarıyla bir araya gelerek Crea Works ekibinin üstün başarısı rapor ve analizlerle sizlere sunulurken, markanızın bizimle çalıştıktan sonra satış ve ziyaretçi sayısı oranlarını gözlemlemeniz önerilir. Emin olun, en iyi fiyat seçenekleriyle, en kısa zamanda reklamların olumlu geri dönüşünü almanız hedeflenecektir.

Tiktok Brand Premium Reklam Hizmeti

Bin gösterim başı CPM maliyet ile satın alma oranına göre düzenlenecek reklam modelidir. Ürün ve markanız için ideal seçenekleri sunacak uzman ekibimiz, Tiktok reklamları aracılığıyla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi büyük kitlelere tanıtmayı hedefleyecektir. Modern zamanın en çok kullanılan reklam modellerinden biri olan kısa video reklamları, izleyici kitlenin ilgisini çekecek yaratıcı ve kreatif fikirlerle bir araya gelerek, sanatsal etkiyi de ön planda tutacak nitelikler taşımaktadır.

 • Tiktok sizin için bölümünde yer alan reklam modelidir.
 • 60 saniyelik üstün izlenme oranına göre hazırlanmaktadır.
 • İzlenmeyen her saniye ve izlenen her saniye göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.
 • Kaliteli görseller, çekim ve içeriklerle bütüncül bir reklam ortaya çıkarılacaktır.

Düşük maliyet ve uzun vadede geri dönüş sağlayacak uzman reklam yönetimi hizmetlerinden yararlanarak, CPM ile gösterim başı maliyet alanından yararlanabilirsiniz. Hedef kitlenize yönelik hedefleme üzerinden aşağıda açılan reklam panosu, linklerle de ziyaretçi sayısını artırmaktadır. Tiktok brenad Premium reklamı,

 • Gösteri başına CPM maliyet ile satın alınan özel reklam modelidir.
 • Kullanıcıların hedefine yönelik stratejiler geliştirilmektedir.
 • Videoların görsel hazırlığı görüntü yönetmeni ve dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte yapılmaktadır.
 • SEO etkisi, Google lokasyon ve e ticaret reklam modeli kullanımları ön planda tutulacaktır.

Hedef kitlenize ulaşmak, onları tanımak ve marka bilinirliğinizi artırmak için reklam alanındaki bütün dezavantajları avantaja çevirecek büyük bir ekiple birlikte çalışmaktayız. Amacımız sayfa keşfi, hedef kitle analizi ve raporlamalarla sizleri üst sıralara taşımak ve emeklerimizin karşılığını yüzünüzü güldürerek almaktır. Tiktok reklamları markanızın görünürlüğünü artırır, ürün ve hizmet satış alanınızı genişletir.

Tiktok Hashtag Challenge Reklam Hizmeti

Markanızın her yerde tanınır olmasını sağlayan hashtag reklam modeliyle, marka etkileşimi sağlayacak ve ürünlerinizin özel olarak tanıtılması sağlanacaktır. Bunun için Tiktok algoritmasına yönelik dil alanın açılması, mobil cihaz verilerine ve işletim sistemine bağlı kanalara bağlanması gerekmektedir. Dijital pazarlama uzmanı sayesinde bu işlemleri siz hiç yorumlaman tamamlanacak, Hashtag açılarak, marka etkileşimi sağlanacaktır. Tiktok  reklamları için büyük bir alana hitap etmekte olan kreatif fikirler sunulurken, reklamlarınızın devamlı olarak sosyal medya araçları arasında bulunması büyük kitlelere hitap edecek şekilde düzenlenmelidir. Veri odaklı, hedef kitleye yönelik çalışmalarla satın alma oranını yükseltecek, kullanıcılara güven veren reklam modellidir.

 • Kullanıcılar hizmet ve ürünlerinizin kullanıldığına tanık olur.
 • Tiktok dil optimizasyonuyla Avrupa ve Türkiye üzerinden hizmet ağınızı genişletmeniz sağlanır.
 • Mobil cihazlar üzerinden daha çok görünür olmanıza imkan verecektir.
 • Etiket sayesinde birçok kullanıcı tarafından video çekilmesini sağlayacaktır.
 • Markanız siz hiçbir şey yapmadan da uzun süre üst sıralarda yerini alçak ve kullanıcılar tarafından kendi reklam alanına yönelik çalışmalarla sunulacaktır.

Tiktok reklam hedefinde ilk olarak hedef kitlenizin kimler olduğunu öğrenmek ve popüler içeriklerin arasında olacak etkileşim imkanlarını yakalayabilmek önemlidir. Bunun için reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama uzmanlığının da devreye girdiği büyük bir etkileşim alanına sahip olmanız gerekmektedir. Crea Works ekibi, genç ve dinamik çalışmalarla yeni neslin istekleri ve dikkat çekeceğini bildiği çalışmalarıyla onlara yönelik düşük maliyetli reklam alanları oluşturacaktır.

 • Az maliyetle daha uzun süren ve kısa geri dönüş sağlayan reklam projeleri oluşturacaktır.
 • Tiktok kullanıcılarını tanıyan ve geri dönüşlerini analiz eden sistemler kullanılacaktır.
 • Dijital pazarlama uzmanıyla birlikte çalışmaların en etkili şekilde sunulması sağlanacaktır.

Tiktok Hashtag challenge reklamı sayesinde marka etkileşimi sağlanır, hedef kitleye yönelik gelişmiş çalışmalarla güncel etkileşim alanları düzenli olarak oluşturulur. Dinamik ve yeniliklere açık bir ekiple birlikte markanıza yönelik en iyi çalışma alanlarını sunar, reklam ve içerik üretimine büyük yatırımlar yapmadan düşük maliyetle kısa zamanda hizmet almanızı sağlarız.

 Tiktok In Feed ADS Conversion Reklam Hizmeti

Tiktok In Feed ADS Conversion, CPC ve CPI satın alma etkileşim alanlarının kullanılmasıyla, satın alma oranını yükseltmeyi amaçlamaktadır. Hedefimizi her zaman üst sıralara taşıyarak özellikle tiktok hedefi dışında diğer sosyal medya mecralarıyla da iletişim kurulabilecek alanlara hitap eden kreatif ve stratejik yöntemler belirleriz. Tiktok In Feed ADS Conversion, mevcut hedef kitleye yönelik değil daha çok sizi dışarıda bekleyen ve potansiyel müşteriniz olacak bireylere yönelik çalışmaları içermektedir. Hedef kitlenizi tanıdıktan sonra benzer kitlelere ulaşmakta oldukça önemlidir. Bunun için yeni alanlar keşif etmek ve sosyal medya ağlarının derinliklerine inmek faydalı olacaktır.

 • CPC ve CPI satın alım yapılabilecek etkileşim alanlarını oluşturmak hedeflenmektedir.
 • E ticaret sitelerine yönlendirme yapılacak düzenlemeler oluşturulur.
 • Zekice ve kreatif fikirlerle bir araya gelen mevcut kitleye yönelik çalışmalardan çok potansiyel müşterilerinizi bulmaya yöneliktir.
 • Marka etkileşimi sağlarken, ürün satış oranını da yükseltecektir.
 • Geri dönüş odaklı çalışmalarla analiz ve raporlamalara göre yeni reklam stratejileri belirlenecektir.

Tiktok In Feed ADS Conversion, popüler ağlar arasındaki etkileşim alanlarını analizlerle ve disiplinli çalışmalarla ön plana çıkaracaktır. Markanıza değer katacak, ürünlerinizin satın alınma oranına katkı sağlayacak ve en önemlisi de kurumsal kimliğinizin de ön planda olmasına imkan verecek kreatif fikirler sunacaktır. Video ve görsel reklamların odaklanıldığı Tiktok üzerinden markanızın değerini herkesin anlaması sağlanacaktır.

Tiktok Reklamları Nasıl Verilir?

Tiktok reklamları, özellikle link paylaşımları ve site yönlendirmeleriyle ‘’ satın al’’ ve ‘’ daha fazla bilgi al’’ etkileşim alanlarının oluşturulması için mükemmel bir sosyal medya reklam alanıdır. Özellikle büyük markaların arasında sizin de dikkat çekmenizi sağlayacak, E ticaret sistemlerine giriş yapmanız için ilk etapta büyük bir başarı sağlamanıza olanak verecektir. Tiktok genç neslin en çok zaman geçirdiği mecralardan biri olarak, görsel alanı yüksek ve düşük maliyetli reklam projeleri için idealdir.

 • Her reklam modelinin minimum maliyeti farklı olsa da, düşük maliyetle marka bilinirliğinizi artıracaktır.
 • Modern ve trend olanın peşinden ayrılmadan sizin de popüler ürünler arasında olmanızı sağlayacaktır.
 • Dijital pazarlama alanında ilk adımınızı Tiktok ads adresi üzerinden yapmanızı sağlayacaktır.
 • SEO, SEM ve Google ads ile kol kola girerek giderek büyümenize etki edecektir.

Birçok marka ve ürün için geniş reklam alanı olarak, aracılığıyla stratejik çalışmalarımızı bir araya getirerek güncel reklam formatına Crea Words uygun seçenekler sunmaktayız. Özellikle markanızı tanır, ürünlerinizi inceler ve hedef kitleniz için en dikkat çekici kreatif fikirler sunarız. Tiktok reklam verme hizmetimiz, bütün sektörlere ve faaliyet alanlarına yönelik olabilmektedir. Tabi ki dijital pazarlama uzmanlarımız genç nesle hitap eden reklamların verilmesinde sizi yönlendirecek, hedef kitlenizin sosyal medya mecrasında azınlık olması durumuna karşı alternatif yollar sunacaktır.

 • Tecrübeli ve düşük maliyetli reklam alanı için bizi tercih edebilirsiniz.
 • Kısa zamanda geri dönüş almak ve markanıza değer katmak için stratejik reklam çalışmaları her zaman önünüzü açacaktır.
 • Popüler ve trendleri takip eden hali hazırda bulunan bir reklam şirketi, size en iyi sonuçları verecek seçenekler sunar.
 • Sosyal medya mecrasını ve hedef kitlenizi tanımanıza öncülük edecektir.

Neden Biz, Neden Crea Works’u Tercih Etmelisiniz?

Tiktok reklam alanında analizler yapmak, marka bilinirliğini artırmak ve hedef kitleye yönelik çalışmalarla ürün ve hizmetlerinizin alım oranını artırmak için idealdir. Analiz yapmak, öncelikle markanızı tanımak, rakip firmaları anlamak ve yapılan hataları geride bırakmak için oldukça önemlidir. Güncel şartlara ve koşullara yönelik çalışmaların yapılması için dijital pazarlama uzmanlarıyla bir araya gelerek modern ve kaliteli içeriklerin üretilmesine öncülük etmekteyiz. Günlük tıklanma oranı, görüntülenme ve alım oranları analiz ederek uygulanan reklam çalışmalarının verimliliğini de göz önünde tutmaktayız.

 • SOE içerikleri ve SEM uygulamalarıyla geçmişten günümüze reklam alanındaki bütün kısa yolları bilmekteyiz.
 • Dijital pazarlama uzmanlarıyla çıktığımız yolda, markanıza değer katar ve ürünlerinizin Tiktok üzerinden de satın alma oranını artırırız.
 • Modern, trend ve popüler olan ne varsa, Crea Works olarak biz de oradayız.
 • Üstün marka yönetimi, reklam stratejileri ve analizlerle önce sizi sonra rakiplerinizi ve hedef kitlenizi tanıyarak yola çıkarız.
 • Bizi tercih ettiğiniz her an, daha iyisini yapmak ve güncel reklam projelerinde kreatif reklam modellerini seçmenizi sağlarız.

Tiktok reklam modellerini, sizin isteğinize ya da sırf biz öyle istediğimiz için değil, sayfa düzeni takipleri, analizler ve istatistik değerler üzerinden takip ederek yapmaktayız. Bugün Tiktok kullanım oranının hangi saat aralıklarında olduğunu, ekran görüntüleme süresinin kişi başına ne kadar olduğunu bilerek hareket ettiğimiz gibi, sizinle reklam çalışmalarımızda yaptığınız hataları ve hedef kitlenizin neden sizi bulamadığını da analiz ederiz.

 • Kreatif fikirlerle ve analizlerle karanlık bir yolu aydınlatır, gerisini dijital pazarlama uzmanlarımızla üstün bir başarıyla bırakırız.
 • Stratejileri güncel ve markanıza dönük yaparak, marka bilinirliğinizin ne kadar artığını gözlemleriz.
 • Hata yapmadan ve zekice yöntemler kullanarak, markanıza daima değer katarız.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın