Mobi̇l Uygulama Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Mobil Uygulama Reklamları
Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamalar, belirli bir amaç ile üretilmiş mobil cihazlara uygun olarak yazılmış uygulamalardır. Eğer bir mobil uygulamaya sahipseniz bu uygulamadan belirli beklentileriniz ve indirme sayınız bulunmalıdır. Ancak mobil uygulamanızın verileri beklentilerinizi karşılamıyor ya da gerçekleştirdiğiniz mobil uygulamanın kısa zamanda belirli bir indirme sayısına ulaşmasını istiyorsanız mobil uygulama reklamları tercih etmelisiniz.

Sizlere özel mobil uygulamanız için geliştirdiğimiz reklamları, mobil uygulamanızın amacına ve hitap etmek istediğiniz hedef kitlesine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Böylece mobil uygulamanızdan olan beklentilerinize kısa zamanda ulaşmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Reklamları Nedir?

Mobil uygulama reklamları, mobil uygulamanıza özel olarak geliştirilmiş, potansiyel müşterilerinizi harekete geçirecek şekilde oluşturulmuş belirli zamanda yayınlanan tanıtımlarınızdır. Bu tanıtımlar sayesinde farklı platformlarda mobil uygulamanızı tanıtma fırsatı yakalarsınız. Böylece mobil uygulamanız ile ilgili ya da merak eden kişiler uygulamanızı indirerek mobil uygulamanızı kullanacaktır.

Firmamız tarafından geliştirilen mobil uygulama için profesyonel reklamlar birçok sosyal medya platformunda yayınlanır. Yayınlanan bu reklamların içeriğinde ise uygulamanızı tanıtıcı ve kullanıcıları harekete geçirici öğeler bulunur. Tüm bu öğeler gerçekleştirilen analizler sonucunda belirlenir. Böylece potansiyel kullanıcılarınıza etkili ve geniş bir çevreden ulaşmış olursunuz.

Mobil Uygulama Reklamları Ne Amaçla Kullanılır?

Mobil uygulama reklamları belirli amaçlar doğrultusunda tercih edilmektedir;

 • Kısa zamanda geniş bir kitleye ulaşmak: İşlemcilerin mobil uygulama mağazalarında birçok benzeri türde uygulama bulunmaktadır. Bu nedenle geliştirmiş olduğunuz bir mobil uygulamayı binlerce benzer uygulamanın içerisinden tanınır hale getirmelisiniz. Bunun doğal olarak gelişmesini beklemek ise uzun zaman alacaktır. Ancak sizlere sunduğumuz reklam hizmeti ile kısa sürede beklediğiniz etkiye yaklaşabilirsiniz.
 • Mobil uygulamanızı sunmak: Mobil uygulamanızı kısa bir tanıtım halinde sunarak potansiyel kullanıcılarınızın uygulamanıza ulaşmasını sağlarsınız.
 • Kolay ulaşım: Mobil uygulama reklamınızda kullanıcılara sunduğumuz tek tıkla ulaşım sayesinde kullanıcılar herhangi bir vakit kaybetmeden uygulamanıza ulaşır. Böylece kullanıcı rakiplerinizi görmeden doğrudan uygulamanızı görür ve kolaylıkla indirir.

Yeni geliştirdiğiniz ya da indirme sayısından memnun olmadığınız mobil uygulamanızı geniş kitlelere profesyonel bir şekilde sunmak istiyorsanız firmamız size mobil uygulama reklamları hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet aracılığı ile mobil uygulamanızın sesini duyurabilir ve kullanıcıların uygulamanıza kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

En İyi Mobil Uygulama Reklamı Nasıl Yapılır?

Mobil uygulama reklamı geliştirmek istediğinizde karşınıza birçok bu hizmeti sunan firma çıkacaktır. Ancak firmamızın size sunduğu en iyi mobil uygulama reklamlarının geliştirilmesinde şu hususlara dikkat ediyoruz;

 • Özgünlük: Sizlere tamamen sıfırdan üretilmiş, herhangi bir kopya içermeyen reklam seçenekleri sunuyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmiş bu reklam önerilerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 • Uyumluluk: Projesini oluşturduğumuz reklam fikirlerinin tamamını uygulamanızla %100 uyumlu olacak şekilde hazırlıyoruz. Mobil uygulamanızın doğru ve amacına uygun bir reklama sahip olmasını sağlıyoruz.
 • Analiz: Reklamlarınız için analiz işlemleri uyguluyoruz. Mevcut indirme sayınız, ulaşabileceğiniz potansiyel sayı, potansiyel kullanıcılarınızın dikkatini çekecek unsurlar gibi verileri analiz yoluyla inceliyoruz. Böylece başarı sağlayan bir reklam hizmeti sunmuş oluyoruz.
 • Çalışırlık: Herhangi bir teknik problem içermeyen, tüm işletim sistemlerine uygun reklam hizmeti Böylece uygulamanızın bulunduğu uygulama mağazasında reklamınızı kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız.
 • Çeşitlilik: Sizlere bir değil birden fazla reklam önerisi sunuyoruz. Böylece sizin de beğeneceğiniz bir reklam elde ediyoruz. Standart ve tek düzeliği tercih etmek yerine sizlere çeşitlilik sunuyoruz.

Mobil Uygulama Reklamları Kullanmak Size Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Bir ürünü pazarlamanın en iyi yolu reklam kullanmaktır. Çünkü reklamlar ürününüzün ait olduğu yerden değil ilgili alanlardan tanıtılmasını sağlar. Bir diğer alanı kullanan kişi sizin ilgili reklamınızı görür ve merak ya da ihtiyaç doğrultusunda uygulamanızı indirerek kullanmaya başlar. Bunun yanında reklamlar size birçok avantaj daha sunar. Mobil uygulama reklamları ile;

 • Uygulamanız popüler ve tanındık hale gelir. Bu da markanızın değerinin artmasını sağlar.
 • İndirme sayınız hızla yükselir. Doğru hazırlanmış bir reklam projesi ile ilgili potansiyel kullanıcılarınız mobil uygulamanızı indirir.
 • Kullanıcılarınız mobil uygulamanıza kolaylıkla ulaşır. Tek tıkla doğrudan indirme sayfasına geçer ve herhangi bir çaba göstermeden uygulamanızı indirir.
 • Günümüzde kullanıcıların %75’i mobil uygulama ve cihazları işlemlerinde tercih etmektedir. Siz de mobil uygulamanız için gerçekleştireceğiniz reklam ile bu topluluğun içerisinden potansiyel kullanıcınız olan kişilere ulaşabilirsiniz.

Tüm bu avantajlara anında sahip olmanız için en iyi mobil uygulama reklamlarını sizler için geliştiriyoruz.

İndirmelerinizi Artırın; Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamanızın indirilme ve kullanıcı sayısını artırmak uygulamanız için son derece önemlidir. Ancak mobil uygulama mağazaları içerisinde kendi uygulamanızı öne çıkarmanız ve potansiyel kullanıcılarınıza ulaştırmanız doğal bir şekilde çok yavaş gerçekleşecektir. Bu da indirilme sayınızı oldukça düşük tutacak ve uygulamanızın keşfedilebilirliğini azaltacaktır.

Mobil uygulama mağazaları genel öneri algoritmalarında indirilme sayısını önemsemektedir. Bir uygulama ne kadar çok kullanıcıya sahipse ve ne kadar çok kişi tarafından indirildiyse yeni kullanıcılara sıklıkla önerilecektir. Bu durum da bir zincir gibi indirme sayısını yükseltecek ve görünürlüğünüzü artıracaktır.

Sizlere özel geliştirdiğimiz mobil uygulama reklamları ile potansiyel kullanıcılarınıza ulaşarak indirme sayılarınızı kolaylıkla yükseltebilirsiniz. Satın aldığınız reklam hizmeti sizin için ileriye dönük bir yatırım olacaktır. En kaliteli ve başarılı sonuçları almak için alanında uzman ekibimiz ile görüşerek anında mobil uygulamanız için reklam geliştirebilirsiniz.

Google Play Store ve AppStore Mobil Uygulama Reklamları

Google Play Store ve AppStore günümüzde en geniş kullanıcı sayısına sahip uygulama indirme mağazalarıdır. Google Play Store Andoroid işletim sistemine sahip mobil cihazların uygulama mağazasıdır. AppStore ise IOS işletim sistemine sahip mobil cihazların uygulama mağazası adıdır. Mobil uygulamanızı dilerseniz bu işletim sistemlerinin birinde dilerseniz de ikisinde de kullanıcılara sunabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile birlikte mobil uygulamanızı buluşturduğunuz uygulama mağazasına uygun mobil uygulama reklamları geliştiriyoruz. Böylece uygun işletim sistemine sahip mobil cihaza sahip olan potansiyel müşteriniz kendi uygulama mağazasından mobil uygulamanızı edinebilir.

Mobil uygulama reklamlarınızı dilerseniz yerel dilerseniz de küresel olacak şekilde düzenliyoruz. Böylece reklamlarınız aracılığı ile dilediğiniz kullanıcı kitlesine hitap edebilmenizi sağlıyoruz. Herhangi standartlara bağlı kalmadan mobil uygulamanızı dünyanın her yerine geliştirdiğimiz reklamlar ile sunabilirsiniz. Sadece yakın çevredeki değil dünya üzerindeki potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve küresel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklamları Yaptırmada Neden Biz?

Geliştirmek istediğiniz mobil uygulama reklamında;

 • Reklamınızın tamamen özgün ve biricik olmasını istiyorsanız,
 • Uygulamanızı tamamen uygun ve ilgi çekici bir şekilde yansıtmayı amaçlıyorsanız,
 • Hedeflediğiniz indirme ve kullanıcı sayısına başarılı bir şekilde ulaşmayı diliyorsanız,
 • Reklamınız ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda anında destek almak istiyorsanız,
 • Reklamınızın harekete geçirici ve ikna edici nitelikte olmasını önemsiyorsanız,
 • Vaktiniz ve paranızı boş yere harcamak istemiyorsanız,
 • Profesyonel bir firma ile çalışarak reklamlarınızın profesyonel olmasını istiyorsanız mobil uygulama reklamları hizmetimizden yararlanmasınız demektir.

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere sunulan reklam çalışmaları ile hedeflediğiniz mobil uygulamaya sahip olmak için bugünden adım atabilirsiniz. Aklınıza bulunan reklam fikrini ya da beklentilerinizi bizimle paylaşmanız durumunda takım arkadaşlarımız ile hayalinizdeki reklamı sizlere sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın