Gmai̇l Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Gmail Reklamları
Gmail Reklamları

Google ADS sisteminin dışında kendine ait bir kullanım paneline sahip Gmail reklamları elektronik posta reklamcılığında da, akıllı teklif, kitle hedefleme ve yerel pazarlama tekniklerini kullanarak, markanızın tanınmasını sağlayacaktır. Crea Works reklam uzmanlığı, ADS danışmanlığı ve SEO çalışmalarıyla Youtube, Gmail ve ADS bağlantılı reklam stratejileri geliştirir, markanızı geleceğe taşıyacak dijital çözümler üretir.

Gmail Reklamları Nasıl Yönetilir?

Dinamik yeniden pazarlama ve hedef kitleye ilişkin tek işletme ile çoklu perakende reklamları için katalog ve metin içerikleri hazırlanarak kişiye özel, kişiselleştirilmiş reklam özelliğini sunar. Discovery kampanyalarının yürütülmesi için erişim kolaylığı olan Gmail, mobil uygulama üzerinden de potansiyel müşterilerinize erişim sağlamanıza olanak vermektedir. Hedef EBM teklifleri ile alım gücünü % 20 oranında artırmayı hedefleyen Gmail reklamları, tek kampanya üzerinden 3 milyar kullanıcıya ulaşacak şekilde düzenlenebilmektedir. Doğrudan pazarlama olarak, ayrıntılı demografi ve yakın ilgi alanlarını takip ederek, potansiyel müşterilerinizin yoğun olarak kullandığı Gmail üzerinden de hedef kitlenize yönelik çalışmalar yapmaktayız. Dijital pazarlama uzmanları ve ADS uzmanlarıyla birlikte yenilikleri takip eder, elektronik posta güncellemelerine uygun reklam politikaları geliştiririz.

 • Medya pazarlamada geri dönüşleri artıracak, teklifler ve bütçeler sunarak Discovery kampanyalarınızı ön plana çıkarırız.
 • Kitlenizi hedefler, potansiyel müşterilerinize özel teklifler sunarak, yeniden pazarlama taktikleri uygularız.
 • Yerel markalara özel lokasyon üzerinden gmail reklam politikalarına ilişkin stratejiler geliştiririz.
 • Erişim kolaylığının olduğu her yerde mobil ve web masa üstü reklam alanlarında biz sizinle varız.

Gmail reklam kampanyalarını yürütmek, doğrudan pazarlama tekniklerine özel stratejiler belirlemek büyük bir ekiple çalışmayı gerektirdiği gibi güncel ADS politikalarını da takip etmeyi gerektirmektedir. Uzmanlarla birlikte çalışarak, markanıza değer katacak, satış alanınızı genişletecek bütçe ve teklif kriterlerini de sizinle birlikte değerlendirerek, gmail kampanya yürütme hizmetlerini de sunarız.

Gmail Doğrudan Pazarlama Hizmeti

Doğrudan pazarlama sistemlerinde enerjiye inanır ve dinamik çalışmalarla ADS sistemlerini de güncel politikalarına göre takip ederek, Adwords panelinde iyileşmeleri dikkate alırız. Gmail reklamaları kullanıcıların direkt mail kutusuna gideceği için dinamik ve dikkat çekici metinlerle görselleri bir araya getirmelidir. En iyi tekliflerin sunulması ve markanızın ön plana çıkarılmasıyla, güven alışverişinin de yapılması doğrudan pazarlama sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte yaptığımız özgün ve teknik çalışmalarla, ziyaretçi sayınızı artırmak, hesap bilgileri üzerinden en doğru teklifleri yönlendirmek analizlerden geçmektedir.

Doğrudan pazarlama analizleri;

 • Android ve İOS sistem özelliklerine göre kullanım panellerinin düzenlenmesi
 • Yaş, cinsiyet, bölge ve kullanılan cihaz özelinden hedeflemelerin uygulanması
 • Anahtar kelime kullanımıyla, hedef kitlenin markanızı tanımasının sağlanması
 • Hosting ve alan adı hedeflemeyle kullanıcıların sizi daha kolay bulması
 • Link yerleştirme ve görsel hazırlıklarının geri dönüş analizleri
 • Satın alama bilgilerinin teklif yöntemlerine göre düzenli takip edilmesi

Üzerinden ilgi alanlarına dönük çalışmalar yapılarak, hedef kitlenizin sizi ve sizin de hedef kitleniz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Doğrudan pazarlama alanında, satın alma gücünü artırma ve marka bilinirliğini kazandırma için doğru zamanda doğru yerde olmak oldukça önemlidir. SEO çalışmaları, ilgi alanı keşifleri ve lokasyon bilgileri de hem yerel reklam düzenlemeleri hem de genel reklam düzenlemeleri için markanıza değer katacak, size uzun vadede geri dönüşler kazandıracaktır.

 • Marka bilinirliğini artırmak
 • Hedef kitle analizleri
 • Doğrudan satın alma oranlarının yükselmesi
 • Mesleki hedeflemelerle spesifik kullanıcı keşfi
 • SEO çalışmalarıyla arama motoru etkileşimi
 • Rakip firmalarınız hakkında bilgi analizleri
 • Ay sonu raporlamalarla çalışmaların geri dönüşüm analizleri

Sizlere sunulacak, markanız için en ideal reklam seçenekleri bir araya gelerek, daima kazanmanızı sağlayacak seçeneklerle uzman görüşleri bir araya gelecektir.

Gmail Reklamları Avantajları

Gmail reklam alanı kişiselleştirilmiş reklam özelliği diyebileceğiniz bir kullanıcı sistemine sahiptir. Genel olarak işletmelerin, e ticaret sistemlerinin ve klinik çalışma alanlarının yoğun olarak gmail üzerinden iletişim kurduğunu bilmekteyiz. Buna uygun reklamların düzenlenmesi üzerine dijital pazarlama alanında ihtiyacımız olan düzenlemeleri yaparak, dinamik içerik, standart kodlama ve html düzenlemeleriyle birçok kullanım alanında sizi var etmeye devam eder markanıza değer katarız. Gmail reklamları, özgün çalışmalarla, dinamik içeriklerin ve tekliflerin kullanılması gerek bir reklam alanıdır. Doğrudan pazarlama etkisi olduğu için ilk hedef güven vermek, ikinci hedef ise verilen teklifin kabul görmesidir.

 • Markanızın tanınmasını ve güven kazanmasını sağlamaktadır.
 • Kişiye özel tekliflerle daha kısa sürede satın alma etkisi yaratır.
 • Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtılması için dijital platformlarda en çok kullanılan etkileşim alanıdır.
 • 7 farklı kodlama üzerinden hızlı bir reklam stratejisidir.
 • Mobil cihazlar üzerinden de kullanıcıların erişimi kolaylaştırmaktadır.
 • Daha etkin reklam avantajları sunacaktır.

Gmail reklam modelleri, uygulama üzerinden direkt elektronik posta ve dinamik içeriklerle hazırlanarak, kişiselleştirilmiş reklam modellerini kullanıcılarla paylaşmaktadır. Markanızın birçok alanda değer kazanması ve ilgi görmesi için muhteşem avantajlar sunarken, düşük bütçeli çalışmalarla birlikte daha az bütçeyle daha çok kişiye ulaşmanızı da sağlayacaktır. Marka bilinirliğinizi artırmak ve satış politikanızın gelişimini sağlamak için Cream Works ekibinin kreatif fikirlerine başvurabilirsiniz.

Gmail Reklam Modelleri

Yedi farklı şekilde sunulan Gmail reklam modelleri, Türkiye’de en çok standart kodlama, video ve form doldurma üzerine kullanılmaktadır. Kullanıcıların güvenini kazanmak ve geri dönüşlerini sağladıktan sonra teklif vererek kısa sürede satış politikası uygulanmasıyla hizmet ve ürünlerinizin dikkat çekmesine imkan verilmektedir. Dijital pazarlama kriterlerinde hedef kitlenizi tanımak ve özelliklerini bilmek, markanızın bir sonraki adımda daha etkili çözümler üretmesinde faydalı olacaktır. Bunun için reklam yönetimi ile SEO uzmanlığın kol kola girerek en iyi sonuçları ortaya çıkaracak analizler yapar ve keşiflerinin işlevsel kullanımı için reklam modellerine başvurur.

 • Dinamik içerikler hazırlayarak, doğrudan pazarlamada ilgi çekici girişimler yapmaktadır.
 • Çoklu iletişim alanları kullanarak aynı anda binlerce hatta milyonlarca e posta paylaşımı yapabilmektedir.
 • Telefonla arama ve SMS gönderme işlemlerini kullanabilmektedir.
 • HTML üzerinden kurgulanan standart kodlama ile kolay erişim sağlayacaktır.
 • Video ve görsellerle dikkat çekici reklamlar sunar.
 • Form doldurmayla hedef kitlenizin sizi tanımasını ve sizin de hedef kitlenizi tanımanızı sağlar.
 • Uygulama indirme seçenekleriyle mobil alandan da çoklu etkileşim alanları sunacaktır.

Gelişmiş reklam teknikleri, SEO, dijital pazarlama uzmanlığı ve içerik uzmanlığı üzerinden birbirine bağlı Gmail reklamları, sizlere en iyi dönüşlerin kısa zamanda yapılmasını sağlayacak etkileşim alanlarını daima sunacak, en iyi sonuçlarla birlikte Crea Works farkını markanıza değer katarak görmenizi sağlayacaktır.

Gmail Sponsored Promotions Sistem Hizmeti

Google ADS dışında kendine ait bir panelle çalışmakta olan Gmail, kendi paneli üzerinden iletişim kanallarının sağlıklı ilerlemesini ve e mail sistemiyle iletişim ağlarının güvenliğini kullanmaktadır. Gamil Sponsored Promotions sistem özelliği, hedef kitlenizi tanımanız ve onlara özel kişiselleştirilmiş mail reklamları sunmanız için en ideal seçenekleri sunar. Demografik çalışmalarla, kullanıcıların ilgilendikleri konuları analiz edebilir, konumlarına göre reklamlarınızın mail kutularına yönlendirilmesini sağlayabilir.

 • Hedef kitleye en iyi şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • İlgi alanları ve en son aradıkları sonuçlar hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.
 • Yaş aralığı ve cinsiyetleri üzerinden hedef kitle belirlemesi yapmanızı sağlar.
 • Kullanıcıların kendi ilgi alanlarıyla ilgili reklam paylaşımlarının oluşturulmasına etki edecektir.
 • Zaman kaybetmeden doğrudan pazarlama stratejisi için en iyi şekilde ulaşım kaynağıdır.
 • Reklam yönlendirmesi ve gelen kutusuna kayıt oluşturulmasını sağlaylayacaktır.
 • Dinamik içerikler ve videolarla hedef kitlenizin markanızı ve hizmetlerinizi tanıması için idealdir.

Demografik hedefleme sayesinde, cihaz üzerinden İOS ve Android sistemlere özel de çalışmalar yaparak, Crea Works farkını hissedeceğiniz özel reklam panelleri kullanılarak, kişiselleştirilmiş reklamlarla daha büyük bir alanda kendinizi tanıtmanız sağlanır. Google hesap bilgileri üzerinden kişilerin profillerine göre hazırlanan reklamlar, zaman kaybetmeden doğrudan pazarlamayla kısa zamanda en iyi sonuçları almanız için hedeflenmiştir. Dijital pazarlama uzmanlarıyla doğrudan pazarlama alanında Gmail sponsored promotions işlemleri yapılarak markanıza değer katarak, ürün ve hizmetlerinizin kısa zamanda satışa sunulması için kreatif çözümler üretilecektir.

Gmail Reklamları Sonuç Ve Raporlama Hizmeti

Crea Works reklam hizmetlerinde, sonuç her zaman önemlidir. Hedeflenen noktaya gitmek için markanızın bütün reklam yönetimlerini birlikçe çözüme ulaştırır, SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi üzerinden de güncel kreatif fikirlerle sizleri zirveye taşırız. Gmail sonuç  ve raporlamalarda kullanılacak ilk analiz tablosu öncellikle reklamların geri dönüşüdür. Bütçe hesaplaması yapılarak, reklam optimizasyonlarının sağladığı geri dönüşlerin verdiği yüksek geri dönüşler üzerinden sizlere de raporlamalar yapılacaktır. Saniyelik, dakikalık ve günlük raporlamalar sonucunda doğrudan pazarlama reklam stratejisinin size neler kazandırdığı gözlemlenecektir. Çalışmalarımız;

 • Tıklanma oranları
 • Görüntülenme oranları
 • Harcanan bütçe
 • Kazanç ve etkileşim alanları
 • Hedef kitle ve ziyaretçi sayısı
 • Markanızın kurumsal kimliğinin oluşması

Üzerinden incelenerek sizler için en iyi sonuçlara ulaşmanın yeni yolları aranacaktır. Reklam kampanyalarının yürütülmesi ve markanızın bölgesel ve genel olarak tanınır olmasına katkı sağlayacak seçeneklerin incelenmesi için dijital pazarlama uzmanlığı ve danışmanlığı hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Google reklamları özellikle hedef kitlenin ve SEO çalışmalarının birlikteliğinden geniş bir ADS sistemine bağlıdır. Bu alanda markanızın bilinirliğini artırmak için gerçekten uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Bizler bu noktada hata payı bırakmadan en iyi sonuçları hedefleyerek, stratejiler geliştirir, dikkat çekici dinamik içerikler ve videolar hazırlayarak hedef kitlenizin sizi yakından tanımasını sağlarız.

Siz Neredeyseniz Gmail Reklamları Da Orada!

Yaşamdaki önemli olaylar, hedef kitlenizin son zamanlarda yöneliği hizmet ve ürünler üzerinden düşük bütçeli reklam alanını oluşturulmasıyla gmail reklamları, Discovery kampanyalarının yürütülmesi için ideal bir platform hazırlamıştır. Kişiye özel teklif, reklam ve kampanyalarla birlikte, akıllı teklif, kitle hedefleme ve erişim kolaylığı sunularak gııgle feed etkileşim alanlarına da imkan verilmektedir. Sadece bir kampanya ile binlerce ve hatta milyonlarca potansiyel müşterinize ulaşmanızı sağlayacak reklam özellikleri, reklam ajansımız üzerinden bütçe hesaplama, hedef kitle analizleri ve geri dönüş kriterlerine göre hesaplamalarla sizin için en doğru reklam stratejileri geliştirilmeye devam edecektir.

Gmail tek işletme reklamları; Kampanya üzerinden oluşturulacak tek işletme reklamları, işletmenizin en iyi seçeneklerle sunulması için yüksek performans sağlayacak analizlerin yapılmasına bağlı olarak düzenlenir. Dinamik içerikler, başlıklar ve açıklamalar hazırlanarak, resim ve video etki alanları da göz önünde bulundurulacaktır. Pazar yeri uygulamaları, lokasyon ve hedef kitlenin arama sonuçlarına göre analizler yapılarak, fiyat, puan ve tıklama üzerinden de gelişmiş teknikler kullanılarak işletmenizin tanıtılması sağlanır.

Gmail çoklu perakendeci reklamları; Ürün durumu ve alım oranıyla bağlantılı olarak, firmadan firmaya veya toplu alım merkezlerine yönelik uygulanacak reklam stratejisidir. Direkt olarak teklif sunulması ya da web site ürün sayfasına yönlendirme yapılarak, toplu satış alanları için koleksiyon resim düzenlemeleri ve teklif kriterleri de kullanılarak reklam gövdesi hazırlanacaktır.

Neden Biz, Neden Crea Works’u Tercih Etmelisiniz?

Güvenilir hizmetler  vererek, sadece uzmanların görüşlerine inanan bir ekip olarak Crea Works kendi ekibinde de dijital pazarlama alanında hizmet vermiş tecrübeli uzmanları bir araya getirmiştir. Markanıza değer katmak, satışlarınızı artırmak ve ileriye dönük çalışmalarınızla da trendler üzerinden marka bilinirliğini artırmak için size en iyi fiyat garantisini de sunmaktayız. Markanız için en iyi seçenekleri değerlendirebilir, gmail reklamları üzerinden hizmetlerimizin sizi her zaman ileriye götüreceğinden emin olabilirsiniz.

 • Marka bilinirliğinizi artırmak
 • Bütçe hesabıyla düşük bütçeli reklam hizmeti almanızı sağlamak
 • Ürün ve hizmetlerinizin satış alanını genişletmek
 • Hedef kitleniz ve potansiyel müşterilerinizi bulmanızı sağlamak
 • Güvenli, tecrübeli ve uzman görüşlerinden yararlanmanızı sağlamak

İçin Crea Works ekibi olarak, gece gündüz demeden çalışıyor, sizlere kreatif fikirler sunarak Gmail üzerinden doğrudan pazarlama tekniklerini ADS güncellemelerine göre takip ediyoruz. En iyi reklam her zaman dinamik, genç ve doğru zamanda doğru yerde olan reklamdır. Bunun için daima doğru zamanda doğru yerde olmayı hedefliyor, reklam stratejilerimizle sizi geleceğe taşıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın