Snapchat Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Snapchat Reklamları
Snapchat Reklamları

Dünyada sosyal medya kullanımında ilk beşte yerini alan Snapchat, reklam olanakları yüksek geri dönüş sağlayan bir alana sahiptir. Snapchat reklamları, mil başına BGBM modeli reklam türüyle, binlerce gösterimin sağlayacağı avantajlı bir kullanıcı platformu olabilir. Crea Works, analiz, raporlama ve hedef kitleye yönelik özgün çalışmalarıyla dijital pazarlama alanında sizi ön plana çıkaracak reklam stratejileri geliştirmektedir.

Snapchat Reklam Modelleri

Global alandaki reklam hedeflerinizi gerçekleştirmek, Türkiye ve hizmet verdiğiniz şehir ekseninde lokasyon tanımlı reklamlar oluşturmak için Snapchat reklamları da genç kitlelerin sizlerle tanışması için geniş reklam modelleri sunar. Özellikle genç ve dinamik neslin ilgi gösterdiği bir sosyal medya aracı olarak, firmalar tarafından tercih edilmektedir. Popülerliği ve trendleriyle birlikte ilgi çeken dijital platform, 150 milyon genç insanın günlük kullanımında yer alır. 15 ile 25 yaş arasındaki gençlerin eğlenceli filtrelerle ve oyunlarla keyifli zaman geçirdiği alanda reklam paylaşımlarında bulunmak için analizlere, raporlamalara ve hedef kitleye dönük çalışmalar yapılması, reklam yönetimi ve uzmanlarıyla birlikte yol alınması sizi zirveye götürecektir.

 • Snapchat Sponsor Filtre Reklamları
 • Snapchat Discover Reklamları
 • Snapchat Koleksiyon Reklamları
 • Snapchat AR Lensler Reklamları
 • Snapchat Uygulama Reklamları
 • Snapchat Geoflitre Reklamları

Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanız için idealdir. Crea Works hizmet ağında kreatif fikirler, uzman bakış açısıyla analizler ve raporlamalarla sizi üst sıralara taşıyacak yenilikçi reklam alanlarının oluşmasını sağlayacaktır. Trendleri takip eder, dijital pazarlama etken alanlarına yönelik çalışmalar yapar, genç kitlelerin dikkatini çekecek Snapchat reklam modeline sizinle birlikte karar verir. Farklı platformlar üzerinden geliştirilmiş tekniklerle değil, tamamen Snapchat’e özgü reklam modelleri sunarak, dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte çalışmaktadır. Kreatif fikirler, yaratıcı reklam tasarımları, anlık görüntüleme ve tıklama analizlerine göre sürekli güncellenerek görünürlüğünüzü artıracaktır.

 • Marka bilinirliğinizi Snapchat filtre özellikleri ve yayın akışı analizlerine göre reklamlarla sağlayacaktır.
 • Reklam entegre ve link seçenekleri kullanacaktır.
 • Sitenizin ziyaretçi sayısını artıracak yenilikçi ve kreatif fikirler sunacaktır.
 • 10 saniyelik gif ve görsel reklam seçenekleri sunacaktır.
 • Hesap optimizasyonu ve sayfa analizleri yapacaktır.
 • Rapor ve geri dönüş verileriyle yeni Snapchat reklam stratejileri geliştirecektir.

Snapchat Discover Reklam Hizmetleri

Link entegre modelinin kullanıldığı Discover reklamlar, arkadaş hikayeleri ya da Snapchat adıyla Discover olarak 10 saniyelik reklamlarla, video reklamlarınızın paylaşılacağı alandır. Snapchat reklamları, videolu reklam seçeneklerinde daha çok görünme ve tıklanma oranına sahiptir. Fotoğraf ve video paylaşımlarının ‘’Görsel’’ olarak sıkça kullanıldığı bir alanda ‘’Görsel reklam’’ kullanımı % 60 oranında geri dönüş sağlamaktadır. Proje, kampanya ve markanız adına yapacağınız tanıtımlarda kullanılacak 10 saniyelik reklamlar, linklerle entegre edilerek, kullanıcıları direktiflerle yönlendirmektedir.

 • Snapchat kullanıcılarına ‘’Satın al’’ seçeneği sunarak yönlendirme yapmaktadır.
 • Snapchat ‘’Daha fazla bilgi al’’ seçeneğiyle markanızın güvenli alanını oluşturur.
 • Site ziyaretçi sayılarınızı artırır.
 • Marka adınızı ve logonuzu direkt olarak tanıtır.

Videolu görsellerle etkileyici bir reklam alanının oluşturulmasında dijital pazarlama uzmanları ve reklam uzmanlarıyla birlikte çalışılmaktadır. Yaratıcı fikirler, trendler ve analizlerle bir araya gelerek, reklamların daha dikkat çekici ve hedef kitleye hitap edecek şekilde düzenlenmesi sağlanır. Link entegre ile direkt olarak sayfa geçişinin yapılacağı Discover reklamları, tıpkı SEO etkisi gibi hedef kitlenizin sizinle yakın bir bağ kurmasını saniyeler içinde gerçekleştirecektir.

 • Reklam alanınızı ve marka bilinirliğinizi genişletir.
 • 10 saniyelik reklamlarla akılda kalıcı ve dikkat çekici yaratıcı fikirler sunar.
 • Kreatif reklamlar, lokasyon kullanımı ve hedef kitle analizleriyle tasarlanır.
 • Markanız hakkında bilgi akışının anlık görseller ve kaliteli videolarla doğru zamanda doğru yerde yayınlanması sağlanmaktadır.

Snapchat Discover reklam özelliklerini, anlık akış anında kullanabileceğiniz bir alandır. Bu alanda kullanıcı direkt olarak reklama tıklamaz, arkadaş hikayeleri arasına gizlenmiş şekilde karşısına çıkar. Sürpriz reklamlar olarak, 10 saniyeyi iyi değerlendirerek, marka bilinirliğinizi artırmak, hedef kitleye ulaşmak ve sayfanızın ziyaretçi sayısını üst sıralara çekmek de uzmanlarımızı hedefleri arasında yer alır.

Snapchat Sponsor Filtre Reklamları

Ürün ve hizmet tanıtımlarınız için yaratıcı fikirler, hedef kitleye yönelik çalışmalar ve analizlerle marka bilinirliğinizi artırmayı hedefleyen sponsorlu filtre reklamları, kullanıcıların mutlaka karşılaşacağı şekilde düzenlenmektedir. Snapchat kullanıcıları günlük olarak 150 milyon kişinin aktif olarak hayata geçirdiği görsellerle donatılmış, doğal olarak görsel reklamların da yuvası olmuştur. Burada dikkat çekmek ve rakiplerinizin önüne geçmek için yaratıcı fikirler kullanmak, yenilikçi ve taze stratejiler belirlemek size özel yapılan çalışmalarla mümkündür.

 • Snapchat filtre reklamları, güncellenen filtreler üzerinden yayınlanmaktadır.
 • Firmanızın ürünlerinizi ve hizmetleri kaliteli görsellerle sunacaktır.
 • Düşük maliyet ve daha fazla tıklanma oranı sunar.
 • Snapchat kullanıcılarının % 80 oranında ürünlerinizi tanımasını sağlayacaktır.

Firmanızı büyütmek ve hedef kitleye yönelik çalışmalar yapmak için geniş hizmet ağı kullanan Crea Works, reklam yönetimi ve sosyal medya uzmanlığı üzerinden çalışmalar gerçekleştirirken hedef kitleyi tanımaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli görseller kullanılması ve dikkat çekici reklamlarla marka bilinirliğinin artırılması için genç ve dinamik bir ekiple çalışarak, sektörünüze özel seçenekler sunar.

Ürünlerinizle ilgili kaliteli görsellerin filtre reklamlar üzerinden yayınlanmasını sağlayacak sponsor filtre reklamları, kullanıcıların dikkatini çekecek yaratıcı fikirlerle birlikte sunulurken, hedef kitlenize yönelik analizlerle bir araya gelerek hazırlanacaktır. Kullanıcıların sizin reklamlarını görmemesi artık imkansızdır. Marka bilinirliğiniz düşük maliyetli reklam alanından yararlanarak, geniş bir tanıtım alanına yayılacak ve markanızın adı duyulacaktır.

Snapchat Uygulama Reklam Hizmetleri

Snapchat kullanıcılarını her alanda tavlamak isteyen, kreatif fikirler ve hedef kitleye yönelik çalışmalarla Snapchat uygulama reklamları, App story ve Google play’ de bulunan uygulamalara özel hazırlanmaktadır. Uygulama reklamları Snapchat indirme seçeneklerini kullanan kullanıcıların gif ve video yayınlarıyla karşılaşarak markanızı tanımasını sağlamaya yönelik çalışmaları içermektedir.

 • Uygulama reklamları App story ve Google play üzerinden yayınlanır.
 • 10 saniyelik video ve giflerle dikkat çekici görseller hazırlanır.
 • Marka bilinirliğinizi, kampanya ve ürünlerinizi tanıtmaktadır.
 • Uygulama yönlendirmeli ve link entegre seçenekleri kullanılarak hedef kitlenizi yönlendirecektir.
 • Kreatif fikirler ve reklam uzmanlığıyla dijital pazarlama platformlarındaki en etkili reklam yöntemleri arasında kullanılmaktadır.
 • Markanızı ve ürünlerinizi kaliteli görseller, gifler ve kısa videolarla kullanıcıyla buluşturacaktır.

Hesap Optimizasyon, sayfa analizi ve raporlama işlemlerinin birlikte yapıldığı Snapchat reklamları, uygulama alanında da kullanıcılarla buluşarak, ilk andan itibaren takip edilecektir. Reklamların yayınlanmasıyla hizmetimiz bitmemekte, özellikle reklamlardan sonra markanızın aldığı artılara göre yeni reklam stratejileri geliştirilmektedir. Size sunulacak raporlamalarla birlikte markanızın logo, ürün, hizmet ve kampanya tanıtımları her alanda sunulacaktır.

 • Kampanyalarınızın yürütülmesi için proje odaklı reklam stratejileri uygulanmaktadır.
 • Snapchat kullanıcılarına özel 15 ile 25 yaş arasındaki reklam kriterleri değerlendirilir.
 • Hedef kitleniz ve rakip firmalar hakkındaki analizleriniz sonucunda Snapchat reklamları sayesinde ziyaretçi sayınız artar.
 • Potansiyel müşterileriniz için özgün reklam fikirleriyle marka bilinirliğiniz artar.

Reklam yönetimi ve stratejileri doğrultusunda, dünya ve Türkiye üzerinde reklam çalışmalarını takip eder, analizler yapar ve trendlerden yola çıkarak en iyi Snapchat reklam çalışmalarını sizinle paylaşırız. Kampanya yürütmek, reklam projelerinizi oluşturmak, hedef kitleye yönelik kreatif fikirler sunmak için genç ve dinamik bir ekiple birlikte dijital pazarlama alanında reklam sırası bizde.

Snapchat Geofiltre Sponsor Filtre Reklam Hizmetleri

Bölgesel yayın için ideal seçenekler sunan Geoflitre reklamları, Snapchat filtrelerine bağlı olarak lokasyon özelinde paylaşımlar yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle yerel firmalar ve tanıtımlar için şehir veya ilçenizde olan hedef kitlenize bu reklam modeli sayesinde ulaşmanız sağlanır. Müşterilerinizin sizi kolay bir şekilde bulması, en önemlisi de onlara özel olduğunuzu hissetmenizi sağlayacak reklam profilleri oluşturmaktadır.

 Markanıza değer katar, hedef kitlenizi belirler ve size özel paylaşımlarla daha etkili bir alan sunar. Hedef kitleniz olmayan geniş çaplı reklamlarla zaman harcamanızı engeller, az bütçeyle birlikte reklamlarınızı yayınlamanız için yüksek verimlilik sağlayacak seçenekleri bir araya getirir. Tabi ki bunun için yaratıcı fikirler, uzmanlık ve analizler de ön planda olacaktır. Geofiltre özelliği, hedef kitlenizi belirledikten sonra lokasyon özelliklerini de analiz ederek, arama motorlarıyla kol kola girerek çalışmamıza izin vermektedir. Geniş çaplı bir araştırma, içerik ve kreatif reklam özellikleri sunarak, bölgenizde hedef kitlenize doğrudan hitap edecek şekilde reklam tasarımları ortaya koyacaktır.

 • Az bütçe ile bölgesel reklamlar yapmanızı sağlayacaktır.
 • Hedef kitlenize doğrudan ulaşmanız için yaratıcı reklam seçenekleri sunacaktır.
 • Müşterilerinizin dostu olacak, onlarla daha kısa zamanda tanışmanızı sağlayacaktır.
 • Yaratıcı ve dikkat çekici reklam nitelikleri taşımaktadır.
 • Uzmanlık, analiz ve raporlamayla birlikte lokasyona bağlı çalışma gerektirir.
 • Müşterilerinizi sizin bulmanızı değil, müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayacaktır.

Profesyonel reklam yönetimi hizmeti ve SEO uzmanlığının da dahil olduğu, anahtar kelime, etiketleme ve lokasyon özelliklerine bağlı olarak gelişmiş reklam seçenekleri arasında bulunan yüksek verimlilik sağlayacak reklamlar için öncellikle analizler yapar, reklamlarınızın geri dönüşlerini dikkate alarak stratejik ilerlemeler sağlarız. Siz ne kadar ilerlerseniz biz de o kadar çok çalışır ve yerine yenilerini koyarak devamlı ileriye dönük projeler geliştiririz.

Snapchat Koleksiyon Reklam Hizmeti

Hedef kitlenizin ürün tanıtımlarınızı ve kampanyalarınızı takip etmesi için kaliteli fotoğraflarla bir araya gelen kreatif reklamlarla ilgileri üzerinize çekecek Snapchat reklam modelidir. Başkalarının hikayelerine entegre edilen reklamlardan biri olarak, kullanıcıların önüne direkt olarak çıkmanızı ve linklerle birlikte daha çok kişinin sayfanıza yönlenmesini sağlayacaktır. Hedef kitlenizin sizi görmesi ama ürünlerinizi denememesinden şikayetçiyseniz, işte bu tam size göre bir reklam modeli olacaktır. Kreatif fikirlerle dikkat çekmek bir yana dursun, satın alma oranlarını da yükselten seçenekler arasında bulunmaktadır. Birden çok görsel eklenerek, profesyonel ve kaliteli çekilmiş ürünler alıcıların alma oranını yükseltir.

 • Snapchat koleksiyon reklamlar, satın alma alanına girişi % 60 oranında artırmaktadır.
 • Hedef kitlenizin güvenli alışveriş düşüncesine dönük geri dönüşleri yüksek olacaktır.
 • Başkalarının hikayelerine entegre edilen reklamlar, alıcıların daha fazla dikkatini çekmektedir.
 • Marka bilinirliğini artırmak, kampanya çağrılarınızın duyurulması ve lokasyona dönük tanıtımlar bu koleksiyon reklamlarla yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Az yatırımla çok büyük bir reklam alanına sahip olabileceğiniz Snapchat reklamları, kampanya yürütmeniz, kaynaklarınızı artırmanız ve hedef kitlenizle ilgili daha çok bilgi edinmeniz için fırsatlar sunmaktadır. Çalışkan ve dinamik bir ekiple birlikte reklamlarınızın sosyal medya üzerinden dönmesi, markanızın kimliğinin de tanınır olmasını sağlayacaktır.

 • Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Snapchat reklamları size sınırsız hizmet kapısı açacaktır.
 • Düşük bütçeyle daha verimli geri dönüş alacağınız koleksiyon reklam alanını denemelisiniz.
 • Kampanyalarınızı yürütmek, reklam stratejisi geliştirmek ve sayfa ziyaretçilerinizi artırmak için gelişmiş seçenekler sizi bekliyor olacaktır.

Satışlarınızı artırmak ve dijital pazarlama alanında artık ilerlemek istiyorsanız biz sizin yerinize yayınlar, markanızın güvenirliğini kanıtlar, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarır ve yaratıcı reklamlarla akılda kalıcı olmanızı sağlarız.

Snapchat AR Lensler ( AR) Reklam Hizmeti

Snapchat reklam alanında gelişmiş seçenekleri kullanabileceğiniz geniş bir alan sunmaktadır. Tabi ki bu alanın bütün etkileşim kanallarından ve olanaklarından yararlanmak da Crea Works ekibinin işidir. Bizler, AR lenslerin sağladığı gerçekçi yüz filtrelerine dönük sponsorlu reklamlar düzenleyerek, büyük firmaların reklamlarının tanıtımına kreatif çözümler üretir ve kurumsal kimliklerine dönük çalışmalar yaparız. Genç ve dinamik bir ekiple birlikte Snapchat AR Lensler üzerinden kullanıcın yüz hareketlerine göre yapısal özellikleri olan bu eğlenceli alanda da reklamlarınızın ön plana çıkması için gelişmiş seçeneklere yer verir, marka bilinirliğinizi artırırız.

 • Snapchat kullanım alanlarına göre reklam fikirleri düzenler, sizi her alanda tanıtırız.
 • Kullanıcıların tercih ettikleri alanlara tıpkı bir ajan gibi sızar, farklı reklam fikirleriyle dikkat çekici görseller hazırlarız.
 • Trendler ve popüler filtreler üzerinden yeni deneyimler kazanmanızı sağlarız.
 • Snapchat reklam özelliklerini en etkili şekilde kullanmanız için markanızı, hedef kitlenizi ve geri dönüş kanallarını düzenli olarak analiz ederiz.
 • Reklam sonrası raporlama yaparak, reklamların ne kadar etkili olduğunu gözlemleriz.

 

Snapchat artırılmış gerçeklik filtreleri sayesinde birçok genç kullanıcının keyifli zaman geçirdiği sosyal medya alanlarından biri olmuştur. Sosyal medya reklamları üzerinden kreatif fikirleri ön planda tutarak, zeka ve akıl dolusu yönlendirmeler yapılmaktadır. Analizler ve raporlamalarla sadece bir kereliğe mahsus değil, düzenli olarak hedef kitlenizi bulmanız, sayfanıza yönlendirilmeniz ve en önemlisi de ürünlerinizin satın alınma oranının yükselmesi hedeflenmektedir. Bu amaçla çıkılan yolda, reklam yönetimi, SEO uzmanlığı, dijital pazarlama uzmanlığı ve grafik tasarım çalışmaları da parlak fikirlerle donatılmıştır. Paylaştıkça güzelleşen reklamlarla, sizi de paylaşarak daha çok ziyaretçi edinmenizi, misafir perverliğinizle markanızı kanıtlamanızı sağlarız.

Neden Biz, Neden Crea Works’u Tercih Etmelisiniz?

Kreatif fikirler, uzmanlık ve tecrübeyle birlikte düşük bütçeli sosyal medya reklamlarının sunacağı avantajlardan sizin de yararlanmanızı istiyoruz. Bunun için büyük bir ekiple birlikte Snapchat reklamları üzerinden projeler oluşturuyor, yaratıcı fikirler sunuyor ve analizler yaparak daha büyük kitlerle hitap etmenizi sağlıyoruz. Lokasyon değerlendirmesi yaparak, hizmet verdiğiniz konum üzerinden müşterilerinizin sizi Snapchat platformunda da bulmasını sağlıyoruz. Trendleri takip ediyor, popüler kültürün sağladığı getirilerden yararlanıyor ve en önemlisi de reklam stratejileri geliştirerek daha büyük bir alanda varlığınızı sürdürmeniz için sürekli ileriye dönük çalışmalarla karşılık veriyoruz. En iyi fiyatlar, profesyonel ve uzmanlık gerektiren hizmetlerle gerçekten reklam uzmanlarıyla, SEO uzmanları ve dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte hizmet veriyoruz.

Crea Works Olarak Hedefimiz;

 • Snapchat reklamları sayesinde satın alma oranınızı % 90 oranında artırmak
 • Marka bilinirliğinize ve kurumsal kimliğinize prestij kazandırmak
 • Hedef kitle analizleri yaparak, verimli reklam alanları oluşturmak
 • Geri dönüşlerle daima ilerlemenizi sağlamak
 • Yeni projelerle dikkat çekici ve ilgi çekici reklam görselleri düzenlemek
 • 10 saniyelik kısa ve net bilgilerle ürünlerinizi tanıtmak
 • Markanıza sosyal medya üzerinden sürekli rastlayarak yüzünüzü güldürmek

Crea Works tecrübe ve dinamik çalışma disiplinleriyle daima geleceği görür ve ileriye dönük çalışmalar sunarak, reklam alanındaki gelişmeleri takip eder. Kampanyalarınızı yürütmek, reklam projelerinizde yer almak ve sizi ileriye taşımak bizi mutlu edecek, bu mutluk ise yaratıcılığımızı artıracaktır. Kaliteli görseller hazırlamak, SEO içerikleri ve düzenlemeleriyle görev bilinci olan bir ekiple çalışmak markanıza değer katacaktır.

Markanızın bilinirliğini artıran, satın alma oranlarına katkı sağlayan ve değerli zamanınızı boşa harcamayan Crea Works reklam hizmetleri, hedef kitlenizle yakından ilgilenerek sayfa analizi yapacak, hesap optimizasyonu kullanacak ve raporlamalarla sürekli ilerlemenize katkıda bulunacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın