Google
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Google
Google

İnternette işinizi büyütmek, hedef kitlenize kısa yollardan ulaşmak için Google, büyük bir aileyi temsil etmektedir. Google üzerinden sektörel alanlara göre tecrübeli uzmanlarla çalışmak arama motoru ADS özellikleriyle birlikte sosyal medya ve web tasarım alanında ilerlemenizi sağlayacaktır. Reklam alanlarınızı genişletmek, arama motorunda üst sıralara çıkmak ve prestijinizi artırmak için Crea Words uzman ekibiyle her zaman yanınızda olmaya hazırdır.

Google Sınırsız Dijital Pazarlama Etkisi

Dijital dünyada varlığınızı kanıtlamak ve somut gerçekliğinizi sanal dünyada sürdürerek E ticaret sistemlerinden yararlanmak için büyük bir ekiple yola çıkmanız, ürün tanıtımı, hizmet tanıtımı, marka bilinirliği ve satın alanınızı genişletmek için idealdir. Reklam alanında uzmanlaşmış, Google ADS uzmanlığı ve büyüme odaklı dijital pazarlama uzmanlarıyla birlikte e ticaret sistemlerinde artık ileriye dönük projeler yürütmek çok kolaydır.

Google reklam ajansı hizmetleri;

Sınırsız dijital pazarlama için veri bazlı çalışmalarla, hedef kitleye yönelik etkili çözümler sunulmaktadır.

 • Hedefe odaklı işlemler, kurumunuzun prestiji ve sektörel farklılığı üzerinden analiz edilir.
 • Sektörünüze göre uzmanlarla reklam odaklı çalışmanız sağlanır.
 • Şeffaflık ilkesi ön planda tutularak, güven, disiplin ve veri bazlı çalışmalar ön planda tutulmaktadır.
 • Google veri tabanı, analitcy ve % 100 ölçülebilir performans alanı olacaktır.
 • Google Adwords reklam etkili alanları, SEO içerikleri ve SEM uygulamalarıyla esnek reklamların yayında olduğu dijital pazarlama platformuna dönük çalışmalar düzenlenmektedir.

Performans ölçümü Google alanında oldukça önemlidir. Analiz yapmadan ve geri dönüş bildirimlerine odaklanmadan reklamlarınızın verdiği etkiyi bilemez, en önemlisi de ileriye dönük çalışmalar yapamazsınız. Adwords uzmanlığı işte bunun için devreye girerek verimli çalışmalar, erişim gücü ve hızıyla bir araya gelerek her tıklama oranına dikkat kesilecek ve size en iyi sonuçları sunacaktır. Crea Words ekibi olarak, esnek reklamların vereceği yüksek avantajlarla verimli geri dönüş sağlanacaktır.

Google Olmasaydı Ne Olurdu Halimiz?

Google bugün dünya üzerinde en çok kullanılan arama motorlarından biri olarak, bu soy ağacının en ucunda bulunan bütün kanalları oluşturmuştur. Bu soy ağacında bulunan en önemli diğer dallar, sosyal medya ve SEO çalışmalarının getirileridir. Dijital pazarlama reklamlarında, 100 milyon arama sorgusunun % 25 uzun kuyruk anahtar kelime ve % 35 arama trafiğinin ise ürün arama olduğunu biliyor muydunuz? Burada dünya üzerinden en az 800 milyon kullanıcı sayısı olduğunu ‘’ Günlük kullanım’’ ve toplam 200 farklı markayla birlikte dijital platformlarda derin bir reklam trafiğine sahiptir.

Etkin kullanıcı sayısının Google analystics üzerinden raporlanması sonucu, reklamlarınızın geri dönüşümünün nasıl olacağı hesaplanabilmektedir. Burada en önemli ve kilit nokta verilen reklamların işlevselliğini artıracak yeni yollara da başvurmak için verilerin önemidir. Kullanıcı sayısı, sayfa ziyaretleri ve anahtar kelime kullanımı için SEO kapısını da açmış olan arama motoru ADS sistemi, sadece 100 milyon arama sonucunun % 25’inin uzun kuyruklu yani cümle halinde olduğu ürün aramalarıdır. Örneğin ‘’Beyaz siyah çizgili ayakkabı’’ aramasıyla bile sizin sitenize yönlendirme yapılabilecek bir sistem özelliği kullanmaktadır.

Google ayrıca SEO ve SEM çalışmalarıyla web site ziyaretlerinizin artmasını sağlayacak etkileyici yöntemler sunmaktadır. Anahtar kelimelerle, içeriklerin % 100 organik olmasıyla birlikte her yıl güncellemeler yaparak sizi sürekli yeniliklerle tanıştırmaktadır. Bu da sistemli bir reklam ajansıyla çalışmanız sonucunda dijital pazarlama alanında üst sıralara çıkmanızı ve ürün, hizmet aynı zamanda tanıtımlarınızın değer kaybetmeden düzenli olarak değer kazanmasını sağlayacaktır. Etkin kullanıcı sayısına göre metrik reklam stratejilerinin geliştirilmesi, verimli geri dönüş almanız için idealdir.

Google Performans Odaklı Reklamlar

Google büyük bir ağ sistemiyle, bütün dijital platformlarını birbirine bağlayan ve en önemlisi de link paylaşımlarıyla baclink sistemlerinin de kullanıldığı geniş bir alana hitap etmektedir. Web site içinde link gizlenmesi, link yönlendirilmesi, sosyal medya link paylaşımlarıyla her alanda ziyaretçilerinizi artırmak ve satın performansınızı yönetmek için etkileşim alanları sunar. Bunun için SEO ve web tasarımı hizmetleriyle bir araya gelen Crea Words ekibi, sektörel alanlarda tecrübeli uzmanlarla birlikte çalışmaktadır. Arama motoru analizlerini, grafiklerini ve etkileşim alanlarını sunarak, prestijinizi artıracak reklam paylaşımlarınızı verimli kılacak ve geri dönüşlerin hızlı olmasını sağlayacak seçenekler sunacaktır. Kreatif fikirler, kaliteli görsel ve video hazırlıklarıyla her alanda birlikte büyümeye gitmenize etki edecektir.

Google ADS kurulumu ve yönetimi paketleri

 • İçerik desteği, SEO uzmanlığı hizmeti
 • Sosyal medya reklamları
 • SEO uyumlu web site hazırlıkları
 • Reklam yönetimi
 • Dijital pazarlama uzmanlığı ve danışmanlığı
 • Backlink paketleri
 • Reklam yönetimi, veri analizi ve geri dönüş raporları

Üzerinden bu uzun yolculuğunuzu kısa yollarla tamamlamanızı, ilk etaptan son etaba kadar bütün verimli çalışmalardan yüksek geri dönüş almanızı sağlayacaktır. Küçük işletme paketleri ve büyük işletme paketleriyle reklamlarınızın birçok alanda görünür olmasını, marka bilinirliğinizin artmasını ve ürün satışınızın yükselmesini hedefleyecektir. Bu hedefe giden yolda, uzmanlarla çalışmak ve performanslarını ölçerek yeni stratejiler geliştirmek ise en temel görevi olacaktır.

Google ADS reklam yönetimi;

 • Marka bilinirliğinizi artıracaktır.
 • İşletme ve kurumunuzun büyümeye gitmesinde etkili olacaktır.
 • Hedef kitlenizi bulmanızı sağlayacaktır.
 • Web site ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayacaktır.

Dijital pazarlama alanında büyümeye giden yolda sizinle birlikte olmak, aylık paketlerle uzmanlarımızla birlikte çalışmanızı sağlayacak ve en önemlisi de düşük maliyetle büyük bir alanda tanınır olmanıza imkan verecektir.

Google SEO İçerik Hizmetleri

SEO her zaman kafa karıştıran ve düzenli güncellemelerle kendini uzmanların eline bırakan bir sisteme sahiptir. Arama motoru optimizasyonu olarak, web site içeriklerinizin ve ürün tanıtımlarınızın anahtar kelimelerinin analiz edilmesi sonucunda hedef kitlenizin sizi daha kolay bulmasını sağlayacaktır. Arama motoru üzerinden belirli arama  sonuçlarından elde edilen sonuçlarla web site yönlendirmelerinin yapılması sadece SEO ile mümkün olmamakta, web site tasarımınızın da bir o kadar  güncel kalması sağlanmaktadır.

SEO optimizasyon; belirli anahtar kelimelerle, Meta başlık  yöntemlerinin kullanıldığı H1, H2, H3 desteğiyle markanızın, ürünlerinizin ve hedef kitlenizin arama sonuçlarına göre çıkan anahtar kelimelere göre hazırlanmaktadır. SEO destek paketi ve çalışmalarıyla Google üzerinden yapılan aramalarla ilk beşte yer almanız ve doğal olarak ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayacak yenilikçi reklam projeleri hazırlanmaktadır. SEO uyumlu çalışmalar her zaman % 70 oranında olumlu geri dönüş almanızı sağlayacak paket özellikleri sunarken, hedef kitlenizin de size güvenmesi için web sitenizin de güncel tutulması ve içeriklerinin hazırlanması gerekmektedir.

 • Web site yönetimi
 • Sosyal medya yönetimi
 • SEO uyumlu içerik üretimi
 • Sosyal medya reklam yönetimi
 • Dijital pazarlama hizmetleri
 • Alan kodu, backlink ve hosting hizmetleri
 • Konum tanımlama hizmetleri

Üzerinden nitelikli çalışmaların yer aldığı SEO, aynı zamanda anahtar kelime analizleri yaparak da markanız için en iyi sonuçları oluşturmayı hedeflemektedir. SEO uyumlu hizmet paketlerinde Crea Works ekibi size danışmanlık hizmeti vererek, arama motoru üzerinden en iyi sonuçları almanızı hedefler ve kısa zamanda markanızın bilinirliğini artıracak yeni çözümler sunar. Dinamik, genç ve dijital pazarlama alanında tecrübeli bir ekiple yola çıkarak, her zaman en iyi sonucu almanızı sağlayacak yenilikçi çözümler üretir, kreatif çalışmaları ön planda tutar.

Google ADS Danışmanlık Hizmeti

Google hakkında öğrendikleriniz size yeterli gelmiyorsa mutlaka bize danışmalısınız. Arama motoru optimizasyonları ve reklam yönetimleri zannedildiği kadar kolay değildir. Strateji ve analiz üzerinden ilerlenmesi gereken aynı zamanda hata payı bırakmayan bir sisteme bağlıdır. ADS danışmanlığı tam da bu noktada yardımınıza koşacak ve web siteniz ile sosyal medya üzerinden yaptığınız hataları inceleyerek sizi doğru yönlendirecektir. Arama motoru optimizasyon programlarında, reklam araçlarını kullanmak yeterli olmadığı gibi hedef kitlenizi tanımanız da hiçbir şey ifade etmemektedir. Hedef kitleniz her ürün ve paylaşımınıza göre değişebilir, saniyelik ve günlük akış üzerinden değerlendirilerek yeni çözümler üretmeye dönük çalışmaların yapılması gerekir.

 • Sosyal medya ve web siteniz üzerinden paylaşımlarınız dikkate alınmalıdır.
 • Hedef kitleniz Google analticys üzerinden incelenmelidir.
 • Belirlenen grafiklerle geri dönüş tablosu hazırlanmalıdır.
 • Hedef kitlenizin web sitenize ne kadar giriş yaptığı ve kaç dakika kaldığı analiz edilmelidir.
 • SEO uyumlu içerikler hazırlanmalıdır.
 • Performans ölçümü yapılarak, düzenli iyileştirmelere gidilmelidir.
 • İçerik, ürün ve hizmet paylaşımlarınız güncel düzen içerisinde yapılmalıdır.

Bu alanda makale hizmeti, kaliteli görüntü reklamları, sosyal medya yönetimi ve web site tasarımları da devreye girecektir. Kurumunuzun nerede hata yaptığını ve nasıl iyileştirmeye gideceğinizi de ancak Google ads uzmanlarından öğrenebilirsiniz. Satış ve teknik servisle birlikte web sitenizdeki sorunların çözülmesi, mobil ve web site alanına yönelik teknik çalışmaların yapılması için de bilişim teknolojilerindeki uzmanlarla görüşmeniz gerekir.

 • Dijital pazarlama ajansları bu alanda bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.
 • Kampanya yönetimi, reklam yönetimi ve sosyal medya yönetimine yönelik danışmanlık ve kurulum hizmetleri sunar.
 • SEO içerikleri, makale oluşturma ve analizlerle ay sonu raporlamaları düzenler.
 • Stratejik çalışmalarla arama motoru üzerinden büyümeye gidecek e ticaret sistemlerini güncel olarak takip etmenizi sağlar.

Başarıyla Giden Yolda Google Hizmetleri

Başarıya giden yolda Google ADS hizmetleri kapınızı açacak ve ziyaretçilerinizin çoğalmasını sağlayacak seçenekler sunacaktır. Potansiyel müşterilerinizle tanışmak için en uygun fiyata arama motorunun bütün etkileşim alanlarından yararlanmanıza imkan verecektir. İstediğiniz kadar bütçe ayarlayarak, proje ve strateji odaklı çalışmalardan yararlanır, özellikle günlük alım ve satış performansını ölçerek Crea Works ekibinin kazandırdığı avantajlarla tanışabilirsiniz. Hedef kitlenizi tanımak, yönlendirmek ve en iyi sonuçları elde etmek bizim işimizdir. Aynı zamanda reklamlarınızı, kampanya ve indirim bültenlerinizi hangi zaman aralığında yöneteceğimizi de uzmanlarımızla birlikte hazırlar, sizi büyümeye götürecek bu yönetim şekliyle tanıştırırız. Adwords hizmetlerinde durmadan azimle yeni yollar keşif etmenizi sağlarız.

 • Sosyal medya araçlarıyla arama motoru sekronizasyonlarının kurulmasında ileriye dönük çalışmalarla sizi bekliyor olacağız.
 • Youtube, instagram, tiktok, twitter ve facebook reklam alanlarında sosyal medya yönetimiyle sizi ileriye taşımayı hedefleriz.
 • SEO çalışmalarımızla anahtar kelime ve % 100 özgün içerik hazırlama hizmetleri sunarak, hedef kitlenizle kısa zamanda tanışmanızı sağlarız.
 • Düşük bütçeyle yüksek verimlilik alacağınız dijital pazarlama uzmanlığına danışmanızı sağlarız.
 • Marka bilinirliğini artırır, ürün satış ve tanıtım alanında ileriye dönük çalışmalar sunarız.
 • Web site ziyaretçilerinizi artıracak optimizasyonlar kurarız.

Her zaman en iyi seçeneklerle en düşük bütçe sayesinde büyümeye gitmenizi, reklam alanına yüksek yatırımlar yapmadan, daima sosyal medya ve dijital medya üzerinden varlığınızı sürdürmenizi sağlarız. Google görüntülü reklam hizmetleri, metin içerik reklam hizmetleri ve video reklam hizmetleriyle arama motorunun dahil olduğu bütün alanlarda biz de oradayız. Ses, görüntü ve imaj yenileme için web sitenizden reklam projelerinize kadar danışmanlık, reklam yönetimi ve strateji geliştirmeyle kreatif fikirlere öncelik verir, sizi büyümeye götürecek yolda bir adı önce başlamanızı hedefleriz.

Google Yüksek Erişim Alanlarıyla Uluslararası Performans

Arama motoru üzerinde üst sıralara çıkmak için yerel ve uluslararası bütün fırsatları değerlendirmek, güncellemeleri dikkate alarak trendleri ve popüler reklam alanlarını gözlemlemek önemlidir. Google sosyal medya uygulamalarıyla yakından akraba olarak, lokasyon ve anahtar kelime sistemleriyle birlikte reklam yönlendirmeleri yapmaktadır. Web sitenizin kurulumdan beri yanınızda olarak, hedefinize gitmeniz için küçük işletmeler ve büyük işletmeler için yeni stratejiler geliştirmekteyiz. SEO ve SEM çalışamları, backlink analizleri ve sosyal medya ağlarına yönelik reklam kriterlerini ön planda tutarak, daima potansiyel müşterilerinizin peşinde olur, uluslar arası alanda da hedefinize ulaşmanızı sağlarız.

 • B2B reklamları ile firmadan firmaya yüksek erişim alanları oluşturmayı hedefleriz.
 • Yerel lokasyon seçenekleri kullanarak faaliyet gösterdiğiniz bölgelere yönlendirme yaparız.
 • Videolu, görüntülü ve metin içerikli reklamlar düzenleriz.
 • SEO anahtar kelime analizleri ve içerik oluşturmada en iyi sonuçları göz önünde bulundururuz.
 • Gelişmiş hedefleme ile yaş, cinsiyet ve bölge odaklı çalışmalarla arama motorunda üst sıralara çıkabileceğiniz seçenekler sunarız.
 • Mobil ve web site ile geniş erişim kolaylığıyla her alanda % 98 oranında marka bilinirliğinizi sağlarız.
 • Esnek bütçeyle ziyaretçi sayınıza ve hedeflediğiniz kriterlere ulaşana kadar yanınızdayız.

Yüksek etkin alanların oluşması, uluslararası alanda da markanızın bilinirliğinin artırılması için kurumsal kimliğinizin ön plana çıkmasını sağlarız. Modern, trend ve popüler olanın daima peşinde olur, en önemlisi de hedef kitlenizin size nasıl ulaşacağı konusunda stratejik yönlendirmeler sunarız. Analiz yapar, bütçe kriterlerinizi gözden geçirir, reklam yayınları ve kampanya yürütme işlemlerinde Google ile yakından dost olarak en etkili çözümleri üretiriz. Her zaman protaj öncelikli Adwords çalışmalarımızla özgün ve kreatif fikirlerle birlikte yanınızda olmaya hazırız.

Neden Biz, Neden Crea Words’ u Tercih Etmelisiniz?

Google premir ve partner ile yönetim imkanları sunarak, sertifikalı hizmet vermenin sunacağı avantajlardan yararlanmanızı sağlayacak Crea Words ekibimiz, sizi en iyi şekilde yönetecektir. ADS özelliklerinizi ve parametrelerini iyi çözümlemiş uzmanlarla birlikte çalışmanız, en yüksek verimliliği almanız için yeterli olacaktır. Mobil ads, display ads, video ads, shpping ads ve search ads ile en yüksek geri dönüşleri sağlayacak seçenekler sunacaktır. Bu yolda, ziyaretçi sayınızı artırmak, marka bilinirliğinizi yükseltmek, satış alanınızı genişleterek ürün ve hizmet alımlarında yüksek verimlilik kazanmak için birlikteyiz. SEO çalışmalarıyla, markanızın % 100 özgün içeriklerle tanıtılmasını sağlar, ADS yönetim tablosu üzerinden en iyi sonuçları raporlarla size sunarız.

 • Google ADS uzmanlığı ve danışmanlık hizmeti
 • Google reklam yönetimi
 • % 100 özgün SEO içerik üretimi ve hizmetleri
 • Anahtar kelime analizi
 • Hedef kitle analizi
 • Sosyal medya reklam yönetimi
 • Web site tasarımı
 • Kurumsal kimlik yönetimi ve danışmanlığı
 • Dijital pazarlama uzmanlığı ve yönetimi
 • Hosting ve backlink analizleri

Üzerinden bütün parametreleri inceler, analiz eder ve sizin için en iyi sonucu oluşturmaya özen gösteririz. Markanızın hedefini bilir, ürün ve hizmetlerinizi tanır, yaratıcı, sanatsal ve kaliteli reklam hazırlıklarıyla sosyal medya ve arama motorlarında ön plana çıkmanızı sağlarız. Arama motoru etkileşim alanlarında özellikle mobil verilerin kullanılmasına etki edecek stratejiler geliştiririz.

Global alanda ve Türkiye’de verimli reklam yöntemler, arama motoru analiz sistemleri ADS profil oluşturma ve reklam hazırlıkları için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Güvenli ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla dijital pazarlama uzmanlı, SEO uzmanı ve marketing hizmetlerinde bir numaralı seçenekler sunarak, dijital dünyaya küçük ve büyük bir işletme olarak çabuk adapte olmanızı sağlar, Crea Words ekibi olmanın ayrıcalıklarını sizlerle paylaşırız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın