Instagram Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Instagram Reklamları
Instagram Reklamları

Teknolojinin ilerlemesi, birçok alandaki alışkanlıklarımızı, eylemlerimizi değiştirdi. Hatta öyle ki bazı araçlar, hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Yeni çağın en yaygın kullanılan bu araçlarından biri de Instagram. Onun sayesinde insanlar arasındaki bilgi aktarımı kolaylaşıyor ve bunun yanı sıra boş zamanlar da farklı şekillerde değerleniyor.

Instagram’ ın hayatımıza girmesi ile birlikte artık dijital dünyada yeni bir dönem başladı diyebiliriz. Web üzerindeki çift yönlü bilgi aktarım olayının öncüsü uygulamalardan sayılan Facebook sayesinde zaten bu döneme hazırlanmıştık. Ancak Instagram sayesinde bambaşka bir devir başlamış oldu diyebiliriz. Hayatımıza yön vermeye başlayan bu sosyal medya aracı, doğru kullanıldığı takdirde bizlere büyük avantajlar sağlıyor aslında. Peki, çocuklardan gençlere, gençlerden yaşlılara herkesin kullandığı ve kullanmaktan da kendisini alamadığı bu uygulama nedir?

Instagram Nedir?

Bu uygulamaya hemen hemen hepimiz saatlerimizi harcıyoruz. Aktif bir şekilde kullanmadığını iddia eden insanların bile geneli, ‘ arama sayfası ‘ üzerinden videoları izliyor ve paylaşımları takip ediyor. Peki, herkesin sevgilisi haline gelen bu uygulama tam olarak ne ve nasıl ortaya çıktı?

Instagram ilk olarak farklı bir isim ve içerikle Foursquare’ ye çok benzeyen bir uygulama tarzında ortaya çıktı. Bu uygulamanın mimarları ise Kevin Systrom ve Mark Krieger idi. Daha sonra bu uygulamanın check- in tarzı uygulamalardan farklı olması gerektiği kararını alarak, fotoğraf odaklı olmasına karar veren ikili Instagram’ ın ilk adımlarını bu şekilde attı.

2010 yılının Temmuz ayında henüz bu uygulama piyasaya çıkmadan önce, Instagram’ ın ilk gönderisi Mike Krieger tarafından yayınlandı ve gönderi South Beach Limanının bir fotoğrafıydı. Daha sonra aynı yılın ekim ayında bu uygulama önce IOS işletim sisteminin hizmetine sunuldu. Apple Store’ dan ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama kısa süre içerisinde fon destekleri topladı ve sermayesini fazlasıyla geliştir. 2012 yılında ise Android işletim sisteme yönelik bir sürüm düzenlenerek kitlelerin hizmetine sunuldu. Bu andan itibaren milyonlarca kişinin cep telefonlarına indirmeye başladığı uygulama kısa süre içinde popülerleşti.

Daha sonraki yıllarda sırasıyla, ‘ etiket ‘ (hashtag), mesaj ve gönderileri göndermek adına ‘direct’ adı verilen özellikler eklendi ve bu özelliklerin eklenmesi ile birlikte Instagram’ ın işlevi de gelişti. Artan yenilikleri sayesinde herkesin ilgi odağına gelen uygulamaya kısa süreli fotoğraf ve video yayınlama olanağı tanıyan ‘ hikaye’ özelliği de dahil edilince dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamalardan biri haline geldi.

Instagram 2018 yılında Youtube’ ye rakip olduğu belirtilen IGTV’ nin tanıtımını yaptığında uygulama zaten epey geniş kitlelerce kullanılmaktaydı. Sürekli artan yenilikleri ile güncel kalması sağlanan bu sosyal medya aracının popülerliği zaman içerisinde azalmak yerine artış gösteriyor.

Instagram Nasıl Kullanılır?

Artık her yaştan ve her kesimden insanın kullandığı bu uygulamanın amacı fotoğraf paylaşmak. İlk çıktığı anda itibaren ‘ anında fotoğraf paylaşımı ‘ gibi bir amaca hizmet eden bu uygulama, zaman içerisinde eklediği özelliklerle de bunu bozmadı aksine gelişmesine yardımcı oldu.

Instagram’ ın ismi; anında fotoğraf çekilmesine olanak verilen polaroid makinelerden (instant fotoğraflar) ve bir ileti gönderme yöntemi olan ‘ telgraf’ ( yani İngilizce’ de Telegram) kelimesinden esinlenerek yaratılmış (Insta- gram şeklinde.) Bu yaratıcı uygulama sayesinde anında fotoğraf çekebiliyor ve uygulama içerisinde yer alan efektler ile de fotoğraflara ayrı bir hava katılabiliyor. Çekilen bu fotoğraflar, farklı kişiler tarafından beğenilebiliyor, altına yorum yapılabiliyor ya da farklı kimselerce paylaşılabiliyor.

Uygulama sayesinde tanıdığımız insanları ekleyebiliyor ya da onlara mesaj gönderebiliyoruz. Tanımadığımız insanlar ile arkadaşlık kurabiliyor ya da onların zevklerini, bakış açılarını kısacası hayatlarını inceleyebiliyoruz. Sevdiğimiz, beğendiğimiz ünlüleri yakından takip edebiliyor ve onları daha sık gözlemleyebiliyoruz. Fikirlerimizi, müzik zevkimizi, tasarımları, okuduğumuz kitapları, izlediğimiz filmleri, gittiğimiz yerleri insanlar ile he an paylaşabiliyoruz.

İnstagram’ ın bu kadar popülerleşmesi sayesinde farklı konularda da avantajlı gelişmeleri gözlemlemeye başladık. Örneğin birçok insan, artık bu platformdan bir gelir elde edebiliyor. Hesaplardaki takipçi miktarının fazlalığı ve bu takipçilerin etkileşimleri ile birlikte izlenmeyi bir gelir haline getiren fazlasıyla insan var. Ayrıca sadece izlenme, beğeni gibi eylemler aracılığıyla değil, işletmelerini, hizmetlerini, ürünlerini ve markalarını Instagram üzerinden tanıtan insanlar da uygulama üzerinden reklam yapmış oluyor ve böylece, gelirlerindeki artışı sağlamış oluyorlar. Ancak Instagram reklamları için profesyonel yardımların alınması her zaman daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Instagram Reklam Hizmeti

Instagram’ ın o kadar fazla özelliği var ki çoğu zaman bunlara yetişmek epey zorlayıcı olabiliyor. Bu özellikler sayesinde ortaya çıktığı 2010 yılından itibaren popülerliğini hiç kaybetmeyen hatta bu popülerlikte artış sağlayan uygulama, şu an dünya üzerinde 1 milyar kullanıcısı yani üyesi bulunmakta. Bu üyeliklerde ilk sırada 120 milyon ile Amerika yer alırken, Türkiye ise 38 milyon kullanıcı ile 6. Sırada yer almaktadır. Görüldüğü üzere Instagram epey büyük ve canlı bir platform, bu yüzden çoğu insan uygulamanın bu özelliğini kendileri için olumlu anlamlarda kullanarak ekstra gelirler elde edebiliyor. Eğer siz de ürünlerinizi, verdiğiniz hizmetleri, profilinizi ya da işletmenizi insanlara tanıtmak istiyorsanız o zaman bu konuda hizmet veren sosyal medya danışmanları arasından profesyonel bir yardım almalısınız. İnsanların bazıları bunu kendileri yapmaya çalışıyor ve bazıları gerçekten başarılı olabiliyor ama milyonlarca insanın bulunduğu bu platformda daha geniş kitlelere hitap edebilmek için alanında uzman kişilerin yardımı şart.

Sizler de bu konuda profesyonel bir yardım arayışı içerisindeyseniz o zaman bizlerle tanışmanızı öneririz. Sizlere Instagram reklamları başta olmak üzere, istediğiniz danışmanlık hizmetini uygun fiyatlarla birlikte sunuyoruz. Detaylar için, belirttiğimiz iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek bizlere ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Instagram İçin Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti

Instagram’ ın gerek kullanıcı kitlesi gerekse sürekli yenilenen bünyesi ile ne kadar geniş ve ne kadar canlı bir platform olduğunu söylemeye gerek yoktur. Ancak yine de bu konudaki önemin anlaşılabilmesi için bu mecranın, büyüklüğünü vurgulamakta fayda var.

Instagramın gelişmesi ile birlikte insanlar için de kendilerini kanıtlamak adına birçok fırsat çıktı. Gerek yetenek, gerek dış görünüş gerek paylaşımlar gerekse ürettikleri ürünler ve verilen hizmetler açısından kendilerini doğru tanıtabilen insanlar bir anda gündem maddesi haline gelmeye başladılar. Ancak ilginin çabuk dağılması gibi bir dezavantaj söz konusu iken bunu sadece yeniliklere imkan tanıyan ve güncel kalabilen hesaplar kırabilirdi. İşte sosyal medya danışmanlık hizmetlerinin genel amacı da, geniş kitlelere ulaşma konusunda, kişilere en güncel hizmetleri verebilmektedir. Anca ne yazık ki bu hizmeti her kuruluş, doğru bir şekilde veremiyor. Çünkü bu konuda hem güncel, hem analitik hem de sistematik teknikler devreye giriyor. Bu yüzden bu hizmeti veren kuruluşların alanında uzman bir ekip ile çalışması gerekmektedir. Pek çok firmada bu durum söz konusu değil. O yüzden de beklentilerin altında bir hizmet alınıyor ve ne yazık ki zarara uğrama durumu söz konusu olabiliyor.

Böyle durumlar yaşanmaması adına gerek Instagram reklamları gerekse talep ettiğiniz diğer yardım hizmetleri konusunda alanında uzman kişiler ile çalışmayı seçmelisiniz. O yüzden de bu hizmetleri veren kurumları, ajansları dikkatli bir şekilde araştırmalısınız. Bu konuda referanslar bölümü çok önemlidir. Ajansların referans sayfalarına girerek kimlerle çalıştıklarını, işlerini nasıl yaptıklarını ve nasıl başarılar kazandıklarını görebilirsiniz.

Biz Creaworks ailesi olarak, işimizi alanında uzman kişiler ile birlikte kaliteli bir şekilde yapmayı bir ilke olarak benimsedik. Bizleri tercih edenlerin memnuniyeti ve bize olan güvenleri bizim için başarının temel bileşeni oldu. Bu sayede her geçen gün gelişerek, değişerek yeniliklere açık bir hale geldik ve sizlerin taleplerine daha iyi karşılıklar sunabildik

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetlerinin Yararları

Sosyal medya danışmanlığı, çağın en önemli ve en gerekli mesleklerindendir. Çünkü gelişen ve değişen dünyamızda artık insanlığın tüm ilgisi dijital dünyadadır. Bu sanal dünyada somut ve akılda kalıcı işler yapılmak isteniyorsa mutlaka her alanda kaliteli bir iş ve iyi bir reklam yapılması gerekmektedir. İyi bir reklam sayesinde, doğru kitleye hitap edildiği takdirde inanılmaz sonuçlar elde edilebilir. İşte doğru bir danışmanlık hizmeti ve yönlendirmeler ile siz de markanızı ya da işletmenizi diğerlerinden öne taşıyabilirsiniz.

Sosyal medyanın en çok tercih edilen araçlarından biri olan Instagram, size bu açıdan fazlasıyla olanak sağlamaktadır. Bu imkanları doğru kullanmayı başarırsanız, kazanç açısından elde edebileceğiniz güzel avantajlar da sağlamış olursunuz. Markanızı tanıtabilmek ve geniş kitlelere yayabilmek için Instagram reklamları çok önemlidir. Çünkü bu reklamlar markanızın imajını belirler ve böylece tercih edilebilirliğinizi artırır. Ancak bu sadece etkili bir yardım hizmeti alındığında mümkündür. Aksi takdirde, istenen başarılar elde edilemeyebilir.

Kurumsal açıdan markaların ve hizmetlerin, doğru kitlelere ulaştırılması da bu reklam hizmetinin amaçları içerisindedir. Sadece reklam içeriğini oluşturmak yetmez, bunu hedef kitle doğru şekilde buluşturmak da çok önemlidir. İşte biz Creaworks ailesi olarak, sizler için en uygun hizmetleri belirleyerek, aklınızdaki fikirlere adeta bir şablon oluşturuyor ve bu sayede beklentilerinizi karşılamak adına emin adımlar ile yürüyoruz.

Markanız için profesyonel bir hizmet almak ve başarıya ulaşmak sizin de hakkınız. Eğer siz de bizim gibi düşünüyor ve güzel avantajlar elde etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Size en uygun hizmetleri, doğru şekilde ve uygun fiyat garantisi ile vereceğimize emin olabilirsiniz.

İnstagram Reklam Hizmetleri İçeriği

Milyonlarca kullanıcıya sahip bu geniş platformda doğru Instagram reklamları verebilmek, markaların tercih edilebilmesi için en önemli unsurlardandır. Bu yüzden bunu profesyonel bir şekilde, alanında uzman kişiler tarafından verilen hizmetler arasından tercih etmek gerekir. Aksi takdirde kesin bir başarıdan söz edilemez. Hatta zarara dahi uğramak söz konusu olabilir.

Geniş özelliklere sahip olan bir platform olması nedeniyle Instagram reklamları hizmetlerinde de çeşitlilikler mevcuttur. Bunlar;

  • Fotoğraf Reklamları
  • Hikaye Reklamları
  • Video Reklamları
  • Değişen Reklamlar

Şeklinde Instagramın hemen hemen tüm özelliklerden faydalanarak yapılan Instagram reklamları çeşididir. Burada ayrıca sizin belirleyeceğiniz kriterler de göz önüne alınmaktadır. Bu kriteler, satış stratejisini oluşturacak ve doğrudan satışlar üzerinde etkili olacaktır. Örneğin; cinsiyet seçimi ile birlikte ürününüzün en çok kadınlara mı yoksa erkeklere mi hitap ettiği belirlenecek, yaş aralığı seçimiyle de yine bu hizmetin ya da ürünlerin hitap ettiği kesim ortaya çıkarılacak. Lokasyon stratejisi sayesinde, bulunduğunuz bölgede daha etkili hizmet verebilmek adına tanıtımınız yapılırken, ilgi alanlarının belirlendiği strateji sayesinde de ürünlerinizin kimlere hitap ettiğinin tespiti yapılacak. Böylece daha doğru bir hedef kitleye hitap edebileceğiniz için satışlarınız daha da artacak. Satışların artması size hem tercih edilebilirlik hem kazanç hem de başarı sağlayacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri Ücretleri

Yukarıda bahsedilen durumların senkronize bir şekilde yürüyebilmesi adına profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Bu sebeple alınan hizmet taleplere, işe ve içeriğe göre değişkenli göstermektedir. Her sosyal medya danışmanlık hizmeti ajansının belirlediği fiyat listesi farklı olabilir. Bu olası muhtemel bir durumdur. Ancak piyasada bu hizmetleri fahiş fiyatlar ile vererek hedeflenen başarıyı sunamayan şirketler bulunmakta. Bu yüzden de çalışılacak yani daha doğrusu sizlere bu hizmetleri verecek kişilerin doğru seçilmesi çok önemli. Aksi takdirde hayal kırıklıklarının yaşanması, zarara uğramak gibi durumlar kaçınılmaz olacaktır.

Alınan hizmetlerde; Instagram reklamları, Facebook reklamları, Twitter reklamları ve bunların içerikleri konusunda ücretlendirmeler farklı olmaktadır. Creaworks ailesi olarak talebiniz ve ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar vererek sizler için en uygun fiyatları vereceğimize emin olabilirsiniz. Ücretlendirmeler ve aklınıza takılan diğer sorular için bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Creaworks ailesi olarak uzun yıllardır, bu dijital platform üzerinde sizlere sosyal medya danışmanlık hizmeti veren güvenilir bir ajansız. Güler yüzlü ve alanında uzman kişiler ile oluşturduğumuz kadromuz, her daim yenilenen modern içeriklerimiz ile birlikte sizlere kaliteli hizmetler vermekten gurur duyuyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve güveni bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Creaworks bu güne kadar sayısız danışmanlık hizmeti vermiş ve bu hizmetler aracılığıyla da birçok markanın, hizmetin başarıya ulaşmasını sağlamıştır. Danışanlarımızın her birinin başarısını kendi başarımız ile özdeşleştirdiğimiz için diğerlerinin aksine gerçek kaliteden ödün vermemeye çalıştık. Bunda da son derece başarılı aşamalar kaydettik. Her geçen gün bu başarının içerisine yeni isimler ekledik. Şimdi ise yenilenen sitemiz ve hizmetlerimiz ise sizin karşınızdayız. Ve bu başarılara yenilerini eklemek için kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Neden Creaworks’ u Tercih Etmelisiniz?

İster Instagram reklamları, ister Facebook reklamları isterse Twitter reklamları açısından almak istediğiniz hizmette kalite arıyorsanız, bu kaliteyi sizlere Creaworks ailesi olarak vereceğimize güvenebilirsiniz. Markanızı, işletmenizi ya da verdiğiniz hizmetleri doğru hedef kitlelere tanıtmak, sizlere kazanç sağlamak ve sizleri başarıya ulaştırmak bizim de öncelikli hedefimiz. Bu yüzden de kaliteyi uygun fiyat garantisi ile birleştiriyor ve sizlere bir avantaj daha sağlamış oluyoruz. Bizleri tercih ettiğinizde başarınızın garanti olacağını bilmenizi isteriz. Bu konuda referanslarımızı inceleyerek hakkımızda daha objektif bir bakış açısı elde edebilirsiniz. Aklınıza takılan, bizlere Instagram reklamları ve diğer konularda sormak istediğiniz ne varsa hepsini cevaplamaya hazırız. Sitemiz içerisinde bulunan iletişim seçeneklerimizden birini tercih ederek bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Markanızın ve emeklerinizin başarıya ulaşması için öncelikle profesyonel stratejiler uygulamanız şart. Bu şartlar doğrultusunda alanında uzman kişilerden hizmet almak da şart. Hem doğru strateji hem güler yüzlü ve kaliteli hizmet arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisi sözüyle en uygun ve kaliteli hizmetleri vereceğimize emin olabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacak ve aksine başarınızın her geçen gün arttığına tanıklık edeceksiniz. Sizlere güncel ve modern hizmetler vererek bu başarınızı ve talepleri canlı tutmanızı sağlayacağız. Bu sayede de sizlerin satışlarını artıracak ve bunları kazanca dönüştürmenizi sağlayacağız. Bu aşamaların her birinde yanınıza profesyonel bir destek olarak yer alacağız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın